Hladam dobreho zubara v Bratislave

Naty63

Anička tak to som rada, že konečne vidieť nejaký pokrok...že konečne si zmenila zubára...snáď to teda naberie správny smer...asi máš aj ty z toho radosť, že konečne niekto, kto je ochotný ti venovať svoj čas a neotočí ťa len tak medzi dvermi... :)

gabrieeelka

Anicka tak to je samozrejmé, že ti nemôže zubár len tak sľúbiť, že ti urobí korunky, keď nevie v akom stave máš celý chrup. Na korunky je potrebné aby zubár vedel ako na tom si, čo sa týka zubov a aby videl, čo všetko bude treba riešiť poprípade liečiť pred samotným vložením koruniek :) Ten proces nejakú dobu proste trvá.

anicka89

dlhšiu dobu som sa tu neobjavila, ale to nič nemení na veci, že som sa posunula ďalej. :) Vyskúšala som si nájsť kontakt na ambulanciu v Perle Ružinova a keď som našla tak som tam volala, že aký problém mám a že by som potrebovala korunky. Tak sme sa dohodli, že najskôr sa musím prísť ukázať, aby som prišla na prehliadku, lebo že potrebuje vidieť v akom stave mám chrup a aké možnosti tam máme. Takže už konečne to vyzerá tak, že sa posuniem ďalej a snáď za nejakých pár mesiacov už budem mať korunky.

Naty63

Anička k zubárovi môžeš prejsť kedy chceš, ide len o to aby si sa informovala u lekára ku ktorému chceš prejsť či má kapacitu na to aby ťa mohol vziať...keď sa dohodneš s budúcim lekárom a ten nebude mať problém ťa vziať...tak nevidím problém prejsť kedykoľvek k nemu :)

Bionetla

Juzya uz mam navstevu zubarky, ku ktorej chodis aj ty za sebou. Mala si pravdu videla som uz z auta z cesty ambulanciu. Aj ked som si najskor nebola ista, ci je to ta spravna ambulancia, ale ziadnu inu som nenasla, takze som tam trafila na prvykrat, co sa mi casto nestava :)

Juzya3

anicka89 - cau
vies ja si myslim, ze za opytanie a za to, ze tam pojdes nic nedas. Dostanes iny pohlad na svoj problem a uvidis co sa s tym da robit. Dokedy by sa to dalo vsetko stihnut. Kolko budes musiet toho absolvovat. To, ze ta ini odmietli neznamena, ze ta teraz zakazdym kazdy odmietne to je nezmysel ;)

anicka89

Juzya3 lenže prejsť k inému zubárovi asi nebude len také jednoduché, či? A to je ešte otázne, že či by sa mi na to dala, pretože už som sa s toľkými odmietnutiami stretla, že mi bolo z toho až na nič. Nikto nemal záujem venovať mi čas, aby mi spravil prehliadku a následne dal celý chrup do poriadku, asi bude na tom dosť roboty, ale potrebujem mať krásne zuby. Veď tie sú tak dôležité :/
simon87 no veď práve aj preto som tu, že potrebujem vedieť ako to kde chodí, aby som už neurobila nejakú chybu :/

simon87

Predtým ako navštívite zubára si dobre overte o koho ide. Mne jeden súkromník tak zaplomboval zub že mi odumrel a tým mi zničil zdravý zub, pričom mal len malú plombu. Zubári častokrát odbijú tým, že nemá čo bolieť. Zneužívajú nevedomosť pacienta a ani za boha si nepriznajú chybu. V prípade pochybností je potom na mieste zistiť názor aj iného zubára. Viacerí mavajú možnosť konzutácie.

Juzya3

anicka89 - cau
mozes sa ma opytat, kludne :)
ano pokial viem tak robi aj tieto veci, ale je potrebne to s nou konzultovat, ze co vlastne vsetko je potrebne urobit, za aku dobu ti vie pomoct dat chrup do poriadku a taketo veci...takze je dolezite najskor u nej absolvovat prehliadku ;)

anicka89

Juzya môžem sa ťa opýtať? Chcela by som vedieť či tvoja zubárka robí taktiež aj korunky a takéto veci. Neviem sa dopátrať k nejakému zubárovi, ktorý by bol ochotný a pozrel sa mi na zuby, čo všetko je potrebné vyriešiť urobiť na nich :/