Hladam dobreho zubara v Bratislave

gabrieeelka

Kmichal to je u väčšiny zubárov v dnešnej dobe tak, neberú tú svoju prácu ako poslanie alebo tak, ale berú to ako na bežiacom páse, preto ja som ho tiež vzala k súkromnej zubárke, ktorá si našla bez problémov na nás čas a venovala sa nám koľko bolo potrebné

Kmichal

No ja sa musim pochvalit , po dlhej dobe som konecne narazil na zubarku ktora mi dava postupne zuby do poriadku, je trpezliva, v ambulancii je velmi prijemna atmosfera, vzdy vsetko vysvetli a ukaze aj na kamere, uplne iny pristup ako doteraz, a konecne ma prestali bolet zuby lebo uz to bolo neunosne co vystrajal moj predchadzajuci zubar, za kazdym ma zuby boleli , tvaril sa akoby som si vymyslal , plomby nedrzali a boli vyslovene skarede, o anestezu som ho musel prosit, pani doktorka bez anestezy ani nerobi a ma uzasny pristup a praca je kvalitna

Kmichal

No ja sa musim pochvalit , po dlhej dobe som konecne narazil na zubarku ktora mi dava postupne zuby do poriadku, je trpezliva, v ambulancii je velmi prijemna atmosfera, vzdy vsetko vysvetli a ukaze aj na kamere, uplne iny pristup ako doteraz, a konecne ma prestali bolet zuby lebo uz to bolo neunosne co vystrajal moj predchadzajuci zubar, za kazdym ma zuby boleli , tvaril sa akoby som si vymyslal , plomby nedrzali a boli vyslovene skarede, o anestezu som ho musel prosit, pani doktorka bez anestezy ani nerobi a ma uzasny pristup a praca je kvalitna

gabrieeelka

anicka89 prečo si nevieš pomôcť? väčšina zubárov to robí ale podľa mňa je dôležité klásť dôraz na to ako to robí nie na to či to robí a za aké peniaze ;) pretože to je oveľa dôležitejšie

anicka89

Korunky a takkéto veci ste si kde dávali robiť? Robí to každý jeden zubár alebo je potrebné skrz to nájsť si nejakého špeci, čo sa na to zameriava? Musím tento problém riešiť a neviem si pomôcť

Juzya3

Bionetla - cau
Treba hladat - ale mne napriklad sa tiez osvedcili sukromni lekari. Zacalo to sukromnym zubarom a pokracovalo az k sukromnemu neurogolovi. Ale chcem tym povedat ze je to ine, najma co sa tyka pristupu a starostlivosti tie peniaze stoja za to. Vlozit ich do svojho zdravia

Bionetla

zdenika ja viem ze tie bolesti su strasne, ale ked mam platit niekomu za starostlivost a posun ziadny tak ma to vytaca, keby som videla, ze sa o mna zubar dobre stara a riesi moje problemy tak by som do toho tie peniaze dala

zdenika

Bionetla súkromní zubári veru nemajú zmluvy s poisťovňami, ale môj názor je podobný ako aj viacerých tu. Za dobrú starostlivosť som ochotná si zaplatiť, nech to stojí čo to stojí....bolesti zubov sú tie najhoršie aké bolesti poznám a už viac to nechcem zažívať...

gabrieeelka

Raddii áno pomohla čo ma teda príjemne prekvapilo, že v podstate stačilo tak málo. Ale som rada že nejaké prehováračky už skončili, že už to máme za sebou, lebo ma to vyčerpávalo ale že nenormálne.

fenix veď práve to že teraz si človek nenavyberá ak chce aby bolo o jeho zuby dobre postarané a nemusel sa zvíjať pri nejakých bolestiach zubov.