parfém cez internet..skúsenosti?

sandra123

napisala som den pred vianocami email na vonavysvet.sk, a odpisali mi ihned a uz som aj volala s UPS a zajtra tj 27.12 mi maju parfem dorucit.

sandra123

dna 4.12. som objednavala na www.svetparfumov.sk parfem D&G, doteraz mi nebola dorucena a ani mi nezdvihaju a ani neodpisuju na emaily.Neviem ci ma vyznam dalej cakat, ake mate skusenosti? dakujem

xy:)

objednavam aj na parfums, aj parfems a aj cez teraz dve nove estranky, cez ktore som este nekupovala. vzdy hladam najlacnejsiu variantu toho, co chcem. niekedy sa ceny lisia viac (10-15e), inokedy menej (2-3e). a nemam negativnu skusenost zatial.

arianka18

dám vedieť...:) lebo ako pozerám mnohé obľúbené parfémy tam maju za moc dobré ceny...teda pokiaľ sú originály a tie ceny im aj zostanú :)

arianka18

asi bude to tak ako hovoríš...musia reklamovať tovar ktorý nieje originál...tak teda skúsim objednať a hádam to bude v poriadku :) Ďakujem ;)

maruska123

no ale nesuvisi to skor s odsekom reklamacie? ved ty to reklamujes, ak by nebol parfem original, pretoze na stranke slubuju, ze predavaju len originaly, cize by ti nepredali to, co slubili...podla mna je to dovod na reklamaciu, nie na odtupenie od zmluvy....odstupenie od zmluvy je podla mna to, ze si si parfem objednala, zaplatila, ale rozhodla si sa, ze ho nakoniec nechces a chces ho vratit spat..v tom pripade samozrejme ze musi byt nedotkuty

arianka18

v 10 tom bode...odstúpenie od zmluvy..
Aby ste ako kupujúci mohli bezproblémovo odstúpiť od zmluvy je nutné dodržať nasledovné podmienky:
a) tovar musí byť v pôvodnom neporušenom obale (celofáne),
b) tovar nesmie byť použitý,
c) tovar musí byť nepoškodený,
d) tovar musí byť kompletný,
e) tovar zašlite spolu s kúpnym dokladom a s písomným oznámením o odstúpení od zmluvy.

arianka18

no oni tám písali že dá sa do 7 dní vrátiŤ....ale musí byť neotvorený nepoužitý originál v celofáne...avšak na zistenie originality je to potrebné vybrať z krabičky ://