Zachvatove prezieranie sa

Príspevok v téme: Zachvatove prezieranie sa
hillary

co s tym robiiiiiite :(((((((( som taka nestastna kedysi to bolo raz za pol roka , potom raz za dva mesiace a teraz je to aj cely tyzden vkuse potom vydrzim pat dni a zase ale proste nech mi nikto nehovori zjedz nieco zdrave ja som sa aj dnes normalne najedla a stale iba to pokusenie prezrat sa proste nie ze som hladna ale prezrat sa , mam taku fintu vzdy ked pridu nasi s nakupom to najlepsie si zoberiem a dam si ho do izby to "prezieraceho suflika" a ked to na mna pride iba hodujem nemusim hovorit ze je to sama sladkost nic ine a potom na dalsie dni sa citim ako by som mala abstak a trva mi aj tyzden kym to prekonam a dokazem s tym prezieranim prestat , prosim poradte pomozte aj ked si myslim ze je na to kazda rada zbytocna, ozrejmimn co mmam momentalne okolo seba a s kazdeho zerem kolko vladzem , cokolada milka tie velke svine 300 g , croaisant 7 days horalky mily od milky tie nove veci malinove cukriky kinder neviem ako sa to pise tie strasne dobre , marcipanovu cokoladu , orieskovu cokoladu , studentsku pecat, pribinacik , dva grahamove rozky , a akesika keksiky , zjedla som uz skoro tristvrte idem mi roztrhnut zaludok a stale tlacim prostej aneviem , poznate ten pocit ze nemozete ani dychat ako sa neustale myslite na to jedlo , a nie ste hladne len to musite do seba dostat az sa vam dych zastavuje nepomaha nic , a na zaver chcem povedat ja nevraciam to jedlo !!!!! nie som bulimicka skor to druhe , nikdy som jedlo nevyvratila to znamena ze potom sa strasne trapim aj dve hodiny kym sa vladzem pohnut a ist nieco robit a vacsinou sa prezierem opat a tak aj tyzden vkuse nejem nic ine iba sladke prosiiiiiiiiim pomozte poradte kazda rada nad zlaato nenavidim sa je mi strasne zle fuuuuuuuj , a to som pred hodinou mala vycitky ze som si miesto dvoch normal kopcekov ryze , dala tri kopecky sila fuj asi ma rozdrapi a najhorsie je s tym rpestat vravim normalne zavisla najedla a na dalsi den normaln abstak

picsula

možno len zajedáš svoju sexuálnu potrebu, typické pre mladé dievčatá ktoré nemasturbuju.

je roziel ked niekto od detstva masturbuje a niekto až v 30ke pride na to čo mu vlastne chývbalo a v neskorom veku sa nauči masturbovat mnohé možu pribrat aj desiatky kg

ema

ahoj pajaa,nepíšem ti na meilovu lebo nemám mail iba manžel tak len takto,počuj určite je to spôsobené hormonálnym problémom,určite chod ku endokrinologovi.že nemáš krámy a prežieraš sa padaju ti vlasy,určite chod k lekárovi to nieje sranda,ak nepôjdeš tak strašne ryskuješ svoju plodnosť anakoniec či to niesu problémy so štítnou žlazou držím prsty

pajaa

Ja mam presne taky isty problem baby uplne ze kazdy ma pozna ako zastancu zdravej stravy a ke som nieke s ludmik tak vobec nechcem ani jest a ked jedia sladke tak ja ze ne nechcem a ked som sama vsetko sladke pozerem je to stale horsie , lebo najnovsie minam hrozne vela penazi, ked vojdem dok hypermarketu v obdobi zrania , tak neviem co skor masm kupit, lebo chcem vsetko a mam chutg na vsetko. Na karte mam peniaze od ocka ktore s mam setrit na skolu a ine veci a ja ich minam na zradlo ktoreho sa prezieram sama v izbe zamknuta pre istotu. Nezvraciam. Stale sa chcem zmenit kazdyh den. Mam aj dobre obdokbia, ked si mzslim ze vsetko je uz o.k. ale je strasne tenka ciara medzi moijim stastim a nestastim. Mamke som povedala ze vela zerem a bola som asij tri krat u pszchologick ale potolm som ttok raz zrusila a uz som nesla. Nenacvidikm sa a najradsej by som sa prepadla pod zem . A esge jedna vec. Nemam kramy . Aj ked zerem ich nemam . Bola som u gynekologicky dala mik vyvolavacky ale nezabrali . Trapim sa uz takto asij tri roky od vtedyh co som schudla asi 7kil . Mala som vtedy asi 14 rokov a bola som vo vyvine. Preto mi aj zacali strasne vypadavat vlasy . Vypadavajuj mi do dnes a mam ich uz velmi malo. Neviem co mam robit

Elizhabet

Ahojte, taktiez trpim zachvatovym prezieranim. Je to uz rok co som s tym zacala a nema to konca. Je tu niekto kto sa z toho dostal? Co vam pomaha?:)

inga22

Ja sa k vám, žiaľ, pridávam. Posledné dni ma to akosi zmáha. Príde chvíľa a som schopná zjesť všetko čo mi príde pod ruky...slané, sladké....150 g chipsy, jogurt, puding, perník, kekse, proste čo doma nájdem. Všetko to zjem za pár minút. Nedokážem sa ovládať. Na jednej strane chcem jesť zdravo, pravidelne sa stravovať, cvičiť, ale keď to príde, tak mi je všetko jedno. Proste žeriem. Sú dni, kedy jem pekne, pravidelne a dá sa povedať, že vcelku zdravo. Vtedy sa aj cítim lepšie. Avšak potom príde ten deň, chvíľa a už tlačím. Vyčítam si to, poviem si, že dosť, že s tým musím niečo robiť. Poviem si, že od nasledujúceho dňa to tak nemôže byť. No ono keď sa to spustí, tak to trvá pár dní. Neviem sa unormálniť.
Myslíte, že mám navštíviť odbornú pomoc? Neviem ako si sama pomôcť, mám pocit, že na nemám dosť síl, trpezlivosti, chýba mi disciplína.
Ako mi pomôcť?

Lastooovicka

Ahojte.... no a som momentalne v nejakom zaujimavom stadiu, kedy som douzivala balenie senneho caju a teraz ma prehana zo vstekeho aj ked ho uz neuzivam :-o ----

stalo sa to niekomu? co proti tomu?...

TeddyBear_zKE

Dievčatá,čo tak si zostaviť spoločný jedálniček ? samozrejme nie typu 2jogurty na deň :-) pekné pravidelé dávky :P

xdanielax

no. takze ked jes takto, necuduj sa, ze cez vikendy vybrakujes chladnicku. Je to uplne normalne.
a zaludok si roztahujes cez vikendy.

TeddyBear_zKE

rano nejedavam ani nestiham,akurat vypijem salku zeleneho caju alebo kavu,resp.caro .v skole si dam dake ovocie alebo bebe,pridem domov a dam si obed.. ja viem ze je to take chaoticke do pekla,len sa bojim ze si "roztiahnem "zaludok a budem sa prejedat neustale :/