Zachvatove prezieranie sa

Príspevok v téme: Zachvatove prezieranie sa
hillary

co s tym robiiiiiite :(((((((( som taka nestastna kedysi to bolo raz za pol roka , potom raz za dva mesiace a teraz je to aj cely tyzden vkuse potom vydrzim pat dni a zase ale proste nech mi nikto nehovori zjedz nieco zdrave ja som sa aj dnes normalne najedla a stale iba to pokusenie prezrat sa proste nie ze som hladna ale prezrat sa , mam taku fintu vzdy ked pridu nasi s nakupom to najlepsie si zoberiem a dam si ho do izby to "prezieraceho suflika" a ked to na mna pride iba hodujem nemusim hovorit ze je to sama sladkost nic ine a potom na dalsie dni sa citim ako by som mala abstak a trva mi aj tyzden kym to prekonam a dokazem s tym prezieranim prestat , prosim poradte pomozte aj ked si myslim ze je na to kazda rada zbytocna, ozrejmimn co mmam momentalne okolo seba a s kazdeho zerem kolko vladzem , cokolada milka tie velke svine 300 g , croaisant 7 days horalky mily od milky tie nove veci malinove cukriky kinder neviem ako sa to pise tie strasne dobre , marcipanovu cokoladu , orieskovu cokoladu , studentsku pecat, pribinacik , dva grahamove rozky , a akesika keksiky , zjedla som uz skoro tristvrte idem mi roztrhnut zaludok a stale tlacim prostej aneviem , poznate ten pocit ze nemozete ani dychat ako sa neustale myslite na to jedlo , a nie ste hladne len to musite do seba dostat az sa vam dych zastavuje nepomaha nic , a na zaver chcem povedat ja nevraciam to jedlo !!!!! nie som bulimicka skor to druhe , nikdy som jedlo nevyvratila to znamena ze potom sa strasne trapim aj dve hodiny kym sa vladzem pohnut a ist nieco robit a vacsinou sa prezierem opat a tak aj tyzden vkuse nejem nic ine iba sladke prosiiiiiiiiim pomozte poradte kazda rada nad zlaato nenavidim sa je mi strasne zle fuuuuuuuj , a to som pred hodinou mala vycitky ze som si miesto dvoch normal kopcekov ryze , dala tri kopecky sila fuj asi ma rozdrapi a najhorsie je s tym rpestat vravim normalne zavisla najedla a na dalsi den normaln abstak

Kara234

Takmer uz dva tyzdne normalny zivot ako kedysi.taka som rada(kedze toto sa mi uz dobre dljo nepodarilo:D),napriek tomu ze vcera bol dost mizerny den a zase raz som nieco posrala aspon stravu som dokazala ubrzdit aby ma nepremohla.
Lombardo dakujem za vsetky prispevky,fakt mi to asi najviac pomohlo zo vsetkeho co aom skusala.ziadna voda s citronom ma nespasila,ale vstupit si do svedomia a makat na sebe to zvladne

scherry

ahoj tiez trpim a neviem s tym prestat :(
Mam 26 rokov a je to silnejsie ako ja.
Najprv to bolo raz za tyzden a teraz to je 3x denne

ak mas chut si vymeit skusenosti a rady budem rada ak sa ozves

alebo aj ktokolvek iny

scheryscheryl@gmail.com

kaktuska31

Sara to ze chces schudnut na 45kg znamena ze nemas pod kontrolou hlavne svoje myslenie. Musis pochopit ze taka vaha je sialene nizka a nezdrava a nie je to to co moze cloveka urobit v zivote stastnym. Budes sa musiet naucit byt stastna a uzivat si spolocnost bez toho aby si vyzerala vychudnuto podla svojich predstav.To je najdolezitejsi krok aky je treba aby si urobila. Drzim palce!

kara234

Sara sladkostiam sa vyhybaj ale zas ked si odopries skoro vsetky sacharidy aj tie zdrave napr.vo forme ovocia tak ta zachvilu caka zachvat a nie jeden,ja som sa takto tocila par mesiacov kym mi doslo ze kebyze nerobim medzi zachvatmi vzdy a vzdy od znova diety,napr.aj nizkosacharidovu,tak priebeh mojej ppp je miernejsi.taketo diety su zaberak aj pre normalneho cloveka bez ppp,a to uz nehovorim o nas..

Panda ^-^

Ps - vela stastia baby, nech sa vam nad tym podari zvitazit!! Som presvedcena ze to dokazete, ci uz formou hladania co to zapricinuje alebo nejakou profesionalnou pomocou. Vela ludi sa z toho dostalo a vy nebudete vynimkou ;). Ved uz prave to, ze sa chcete zmenit silno prispieva svojim sposob k uspesnemu vylieceniu. A este jedna vec... Ta pricina kt to sposobila niekedy v minulosti na vas podla mna este stale vpliva. Treba sa len nad tym dobre zamysliet ako to pisali predtym a zmenit vsetko co vas hneva, trapi... Zmenit sa k lepsiemu. Najhorsi je boj proti samej sebe.

kara234

Panda kebyze to neprekaza ani jednej babe co tu pise tak tu nie sme, nemyslis? niekedy mi ppp vyhobuje ale to je uz skor prejav toho zvyku ze neviem zmenit ten moj stereotyp.urcite kebyze som spokojna takto tak si nevyhladat toto formu a nehladam radu

Panda ^-^

Viem ze sa z toho da tazko dostat ale to boli iba rady kt ma napadli len tak z rukava... Jedina nevyhoda je, ze nemozes abstinovat, pretoze samozrejme potrebujes jest. Toto je uz vsak zivotny styl, nie ppp :D. Osobne proti prejedaniu sa niesom, takze kludne ak vam to neprekaza tak to robte aj nadalej. Ta ,,rada" aj zajtra je den" nebola tak v celku rada, len mi to prislo vtipne. Ved co je zle na tom. Dobre sa najest a potom cca 4 dni (alebo bez prestavky) pohoda a potom zasa. To je tiez sposob ako si udrzat vahu ;).