Elektronická cigareta - skúsenosti

nestea100

Elektronickú cigaretu som si zakúpil pred necelím týždnom.Cigareta je vinikajúca,presnejšie som si objednal GAMA eGo-CE4 .. funguje vinikajúco.zakúpil som si e-liqiud s obsahom nikotínu 0mg.. chuť,para vinikajúca..No po 2hom dni mi bolo zle :/ ( kedže som nefajčiar ) .. predvečerom som si ju bagkal, všetko pohodičke..Šiel som spať bolo cca 23:00.. okolo 3tej ráno som sa zobudil na hrozné krče v bruchu. utekal som na záchod. Doslova som sa posral stoho..no kŕče neprestávali.. asi po 3hodinách sedenia na záchode som sa zmohol na to aby som išiel do izby.Potom sa to neak urovnalo.. nadalší den v pohodičke, žiadne krče..No o den neskôr Znova.od 3:00 rána na záchode do 7:00 som sedel.. tie křče čo som mal neprajem ani najhršiemu nepriatelovi !!! bolo to fakt hrozné.. a to akože niesom žiadne ťinťátko.. mám 19r,180cm víšku a 85kg váhu.. čiže to pohodičke.. a po tomto druhom sedení na záchode som si povedal STOP ! síce vyhodil som zato 40e. ale nevadí, predám .. Ja toto trpiet nebudem .. fakt ludia tie krče že koniec :( .. Ked ste nefajčiar a chcete pred kamarátmi pofrajeriť tak neak inak.. Aj ja som chcel.. TOTO NEVYŠLO ! ... viac to do huby nedám.. takže tak..:) prajem pekný dník :)

lukasN

taky se podělím se skušenostmi...už rok nekouřím, přešel jsem na e-cigaretu a je to paráda, člověk konečně nesmrdí. Používám teď aktuálně tuhle: mojeelektronickacigareta.cz. Je to už 3. a zatím asi nejlepší, nedá se s levnými vůbec srovnávat:-)

laco750

Ja mám veľmi pozitívnu skusenosť s predajcom www.ego-cigarety.sk Veľmi ochotný chalanisko a vlastne už kupujem iba od neho asi rok :-) Naposledy som shop odporučil bratrancovi www.ego-cigarety.sk. Zatiaľ verím, že spokojný

smoloAndr

Ja fajcim eGo-t a som spokojny. Mozno neskor vyskusam aj tu CE4, co odporucate. Som sam zvedavy... Nakupujem len z overeneho eshopu - www.zdravacigareta.sk, pretoze uz existuje vela aj nekvalitnych eshopov a predsa len overeny obchod zarucuje minimalne kvalitu obchodnika...

JoMi

Ja uz fajcim vyse polroka eGo-CE4 s LCD (www.zdravacigareta.sk) a nedam na nu dopustit. Skusal som uz aj Joyetech - konkretne eRoll, avsak musis to castejsie plnit, co mi nevyhovovalo. Na eGo mas viacero clearomizerov, do ktorych sa zmesti viac liquidu ;). Na lcd displeji vidis stav nabitia baterie ako pri mobile, takze sa ti nestane, ze nemozes tahat v dosledku vybitia.

janci78

Systémy eGo-T a eGo-W su uz naozaj prekonané. Ja mám dobré skúsenosti so značkou Joyetech a momentálne skúšam model EVOD Kangertech. Mozem len odporucit. Nakupujem uz viac ako rok od spolocnosti Verne slovakia www.e-cigaretka.sk

luciano

Iva, nečudujem sa ti, že v tom máš chaos. Na trhu je strašne, ale strašne veľa typov a značiek elektronických cigariet a vyznať sa v tom je skutočné umenie. Ja už fajčím elektriku 6 rokov a doposiaľ nemám o značkách prehľad.
Snáď najlepšiu radu, ktorú ti môžem dať, je vybrať si nejakého predajcu, ktorý predáva e-cigarety aj v kamenných obchodoch. Celkom dobrú sieť obchodov má napríklad firma:
www.mild-volish.sk
Aj ja využívam služby tohoto predajcu. Predavač ti vysvetlí všetky podrobnosti a princíp fungovania e-cigarety a poradí ti aké komponenty sa ti budú najviac hodiť.
Veľmi dobré je aj veľké e-cigaretové fórum:
www.e-cigaretafans.eu
Tam ti na slovo vzatí odborníci poradia čo a ako.

iva.jagrikova

Teda to čo je? CE10+, T2 CC,clearomizér, cartomizér, HIT, E-GO W,T, atď. Kto sa má v tom vyznať? Ako si mám vybrať elektronickú cigaretu, keď čím viac o tom čítam, tým mám z toho väčší chaos? Tu je nejaký špecifický slovník, ktorému vôbec nerozumiem. Náhodou som dostala pred 2 týždňami jednu e-cigu na ktorej je napísané eGo, a nikotín Desert ship Dekang, ale nič viac o tom neviem. V obchode v PB mi povedali, že oni takéto nemajú, ale že každé 3 týždne bude treba vymeniť nejakú hlavu. Musím povedať, že mi to výrazne pomáha znižovať množstvo vyfajčených cigariet (zo 40 na cca 10) keď ju mám nabitú :-)) ale ako sa mám o ňu starať? Mám si kúpiť ešte jednu (chcela by som), ale ktorú? Mám v tom chaos. Poradíte?

laco750

pre josko321x

Tak takéto rýchle skoncovanie s pyrom som ešte nezažil ani nečítal, ale samozrejme gratulujem