Elektronická cigareta - skúsenosti

laco750

nestea100
Práve, že to ,,Gama,, predáva ten asi najlacnejší eshop čo poznám, všetky ceny tak podozrivo nízke, že vo mne vzbudili podozrenie a obavy. Viem s okolia už asi o 5 ľudoch čo tam nakúpili iba kôli super cenám a poviem ti, že čo viem tak to bola ich prvá a aj posledná objednávka tam ..... Ja som si tým tiež prešiel, prvú komplet sadu som pred dvoma rokmi kúpil za cenu ktorá sa rovná jednej vision, alebo joyetech baterky :-D Tie rozdiely sú kôli niečomu , ale to by bolo na dlho sa rozpisovať. Hlavnme veľa pary všetkým vaperom, ktorý sa nenechajú zlákať na tie drísty o tom, že e-ciga je ešte dokonca škodlivejšia ako normálna. Ano je to škodlivé, hlavne pre štátnu kasu a tých 80eur čo ušetrím mesačne som rad, že ostanu v rodine a nedávam ich štátu ...

mamita

Ahojte....normálne cigi nefajcim už vyše roka...fungujem na elektronickej...ale chcem sa vás čo fajcite e cigi opýtať nemáte problémy s akné alebo pletou tak celkovo...lebo mne sa zdá ze sa mi dosť zhorsila pleť..

nestea100

LACO570 .. môže byť to že primálo tekutín ... bohvie.. :/ .. liquid som použil GAMA E-liquid.. čiže žiadnen eurovy liquid..od toho daného dna som elektricku nefajčil a zdravotne uplne parádička.. a nepracujem pre žiadnu nefajčiarku organizáciu .. :D keby tak si asi nekúpil za 40e elektrickú ...

laco750

@Cloie
Nechutí to ani ako normálna cigareta? Šak práve o to ide, že to chvalabohu nechutí ako normálna cigareta a neslúži to na hranie :-)

Cloie

E-GO mám aj ja, čo ja viem, nie je to nič moc tá elektronická cigareta, keď sme to mali nové prvý mesiac sme sa s tým hrali a potom nás to prestalo baviť :) Určite to neni náhrada za normálnu cigaretu, ani to tak nechutí ani sa to nedá porovnať, má to ten účinok že kto fajčí aj bude fajčiť plus ak si dá aj elektronickú tak do seba natlačí dva krát tolko nikotínu :)
Ak chce človek prestať fajčiť jedine cez pevnú vôlu inak to nejde. Prvý týždeň bude ťažký ale potom je to už len o pevnej vôli

laco750

Nefajčiar si kupil elektronicku cigaretu a 0mg liquid? To k čomu dobre? Taketo priznaky s 0mg? Prosim Ťa ! Ak by si tam mal aspoň 6mg tak beriem, to iste by si mal aj s normalnej cigarety. Ak by sme hladali aj pričinu tohto problemu tak si pravdepodobne pil málo tekutín, ale inhaloval na prázdny žaludok. Ja som vaper už 2 roky a problemy som mal iba prve dva týždne keď som vykašlával to svinstvo keď my začali pluca očistovať od pyra a keď my v prve dni vysušovalo sliznicu - kôli tomu sa doporučuje zvýšení prijem tekutín, ale to po par dnoch prejde samo. Alebo si použil dáky eurový liquid a tak to vyzerá ....

nestea100

Elektronickú cigaretu som si zakúpil pred necelím týždnom.Cigareta je vinikajúca,presnejšie som si objednal GAMA eGo-CE4 .. funguje vinikajúco.zakúpil som si e-liqiud s obsahom nikotínu 0mg.. chuť,para vinikajúca..No po 2hom dni mi bolo zle :/ ( kedže som nefajčiar ) .. predvečerom som si ju bagkal, všetko pohodičke..Šiel som spať bolo cca 23:00.. okolo 3tej ráno som sa zobudil na hrozné krče v bruchu. utekal som na záchod. Doslova som sa posral stoho..no kŕče neprestávali.. asi po 3hodinách sedenia na záchode som sa zmohol na to aby som išiel do izby.Potom sa to neak urovnalo.. nadalší den v pohodičke, žiadne krče..No o den neskôr Znova.od 3:00 rána na záchode do 7:00 som sedel.. tie křče čo som mal neprajem ani najhršiemu nepriatelovi !!! bolo to fakt hrozné.. a to akože niesom žiadne ťinťátko.. mám 19r,180cm víšku a 85kg váhu.. čiže to pohodičke.. a po tomto druhom sedení na záchode som si povedal STOP ! síce vyhodil som zato 40e. ale nevadí, predám .. Ja toto trpiet nebudem .. fakt ludia tie krče že koniec :( .. Ked ste nefajčiar a chcete pred kamarátmi pofrajeriť tak neak inak.. Aj ja som chcel.. TOTO NEVYŠLO ! ... viac to do huby nedám.. takže tak..:) prajem pekný dník :)

lukasN

taky se podělím se skušenostmi...už rok nekouřím, přešel jsem na e-cigaretu a je to paráda, člověk konečně nesmrdí. Používám teď aktuálně tuhle: mojeelektronickacigareta.cz. Je to už 3. a zatím asi nejlepší, nedá se s levnými vůbec srovnávat:-)

laco750

Ja mám veľmi pozitívnu skusenosť s predajcom www.ego-cigarety.sk Veľmi ochotný chalanisko a vlastne už kupujem iba od neho asi rok :-) Naposledy som shop odporučil bratrancovi www.ego-cigarety.sk. Zatiaľ verím, že spokojný