Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

lula56

Presne, MY SMILE je podľa môjho názoru a aj názoru mojich známych úplná katastrofa. Iba ma vyšmýkali z peňazí. A skutek, utek.

bolavý zub

Neodporúčam MY SMILE na Košickej v Ružinove. Neodbornosť, hrozný prístup a na konci vám s úsmevom naúčtujú aj to, čo neurobili. Už by som tam nikdy viac nešla. Podozrivé je aj to, že majú stále prázdno, ved žiadny dobrý zubár vás neobjedná hneď. Nikto tam nechodí, a keď sa nejaký zúfalec konečne nájde, tak mu vyúčtujú aj to, čo neurobili, aby si vykompenzovali nedostatok klientov a tým aj peňazí.

sase

V Bratislave máte aspoň to šťastie že ak nie ste spokojní so zubárom, môžete si nájsť iného. U nás v okresnom meste sme radi že sa vôbec k nejakému dostaneme a aj to zoberie podľa bydliska. S dieťaťom musím chodiť k zubárovi pre dospelých a keby to bola aspoň žena, tá je predsa k deťom citlivejšia. Zubárov na Slovensku je málo, mnohí zutekali do zahraničia, preto je to tak ako je. Škoda že nie je aspoň jeden zubár na dve školy pre deti, keby každý rodič aj nejakou nižšou sumou prispel mesačne aby sa v škole uživil. Rodičia by ušetrili čas a dieťa by samo muselo ísť do ambulancie. Ale zubár v škole to je zrejme prežitok socializmu.

moi_

Franek: Ktorého lekára máš na mysli? Hádam len nie MUDr. Dobeša? Aj aj k nemu chodím a tiež mi zachránil zub, ktorý som mala na vytrhnutie (takisto mi ho zničila jedna veľmi zlá zubárka - Dr. Šimkovičová), a po endodoncii u tohto zubára nemám s tým zubom žiaden problém. Je to skutočný odborník a človek na úrovni, bola som u neho už mnohokrát a vždy pracoval s plným nasadením, či bolo 8 hodín ráno, alebo 18 hodín večer. Takže nechápem, prečo sa o ňom takto vyjadruješ. Asi závidíš, že sa mu tak darí :)

franek

Ten lekár je jeden ožran, neodporúčam ho nikomu. už ráno je pod parou a nesúhlasím všetko si dá dobre zaplatiť na ruku aj cez poisťovňu.

KristinkaTinka

Rozhodne Dental centrum Dobeš, boli dlho v Ružinove na Narcisovej ulici, teraz sú na Kramároch na Vlárskej a zachránili mi zub, ktorý bol úplne zdevastovaný od predchádzajúcej zubárky, ktorá mi nakoniec vypísala lístok na chirurgiu na vytrhnutie.. Doteraz s tým zubom nemám žiaden problém a už to bude pár rokov. Robili mi dve endodencie, všetky amalgámové plomby som si dala prerobiť na fotokompozity a pán zubár ich dokonale vytvaroval na nerozoznanie, už nevyzerám jak Terminátor keď sa smejem s otvorenými ústami, ale mám krásne bielučké perličky :)

Kristin123

Dobrý deň, ja môžem odporučiť kliniku Dent 32 (na konci Petržalky/Slnečnice -smerom do rusoviec), na klinike pracuje viacero stomatológov, ktorí poskytujú služby na veľmi vysokej úrovni , majú vlastné RTG zariadenie, zubnú hygieničku, ambulancie sú vybavené najmodernejšou technikou, nový zub (korunku) dokážu vyrobiť na počkanie v ambulancii a čistenie koreňových kanálikov robia za pomoci mikroskopov. Lekári majú veľmi jemný a citlivý prístup , zvlášť k pacientom, ktorí majú zo zubárov "nočnú moru", ale celý personál je veľmi príjemný, ďalšie pozitívum je, že ošetrujú aj malé deti.:)

Tiborrrr

Chcel by som sa opytat ci nahodou nemate niekto skusenosti so zubnymi mostikmi? Chybaju mi dva zuby a uz konecne som sa po roku odhodlal ze si to dam urobit, len neviem co ma caka a neminie.. nemate s tym sksuenosti?

svetlanna7

sima, Shelley ma pravdu. Co sa tyka lekarov tak setrenie nie je na mieste, pretoze sa ti to raz moze nepekne vypomstit a budes mat omnoho vacsie problemy ako doteraz.. :/ radsej mozno usetrit na inych veciach ale na zubarovi urcite nie. Horsiu bolest ako bolest zubov naozaj nepoznam..

Shelley

Sima, chápem, že si študentka a máš obmedzený rozpočet, ale naozaj kvalitný zubár si dá svoju robotu riadne zaplatiť. Ja som tiež dlhé roky chodila k zubárke, u ktorej som vôbec neplatila veľa a dlhý čas sa zdalo, že je všetko v poriadku, ale potom som začala mať so zubami problémy a dávala som si to do poriadku u dvoch súkromných za poriadne veľké peniaze. Je mi ľúto, ale "lacných" ti poradiť neviem, pretože po zlých skúsenostiach by som k takým už nešla.