Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

Veronika125

tak deti si na to musia zvyknut a snazim sa malej vysvetlit, ze doktorka jej urcite nechce urobit zle len jej pomoct, tak snad to casom pochopi a bez problemov otvori ustocka

Klara154

my sme tam boli včera a obe naše deti poslušne spolupracovali, takže u nás už žiadna anestézia nehrozí :-)

Veronika125

nic sa nedeje, my sme tam uz boli s malou a vobec nechcela spolupracovat tak ju osetrili v celkovej anestezii, takze sme to nakoniec zvladli:)

hedviga1884

ospravedlnujem sa, ze odpisujem az teraz, uz to mate asi aj vybavene. Ale ak nie tak ceny nemaju na stranke, treba im zavolat alebo napisat a poslu do mailu. Ja som zacala chodit k nim a stale som tam a vidim to tak, ze u nich este dlho zostanem:)

Veronika125

rak to by bolo super keby ju zoberie a ako je to s cenami u nich? dobry zubar je super vec ale zase aj cena je podstatna

hedviga1884

raz som tam videla take 3 rocne dieta ale ci bolo u zubara alebo len robila garde mamine to neviem na stranke to nemaju? alebo tam skus zavolat alebo napisat mail

Veronika125

A beru aj deticky? Moja dcérka má len 2 roky ale chcela by som ju zobrat k zubarke aspon na prehliadku :) ale ona sa trusku boji doktorov a robi dost velky cirkus :/

zubatý

Alex, tak MUDr. Gáborík starší, tak to asi sranduješ, pravda? Ešte tak mladší, to môže byť, ale starší? Tomu by som už nedal obrúsiť ani kôl v plote. Ten mi tak dodrbal chrup, že mal následne ďalší zubár čo robiť, aby to dal ako-tak do poriadku. Dal mi párkrát plombu ktorá zakaždým vypadla. Len aby mi mohol čo najskôr navrhnúť korunku. Majú tam - resp. ten starší - má aj na hovno laborantov, tie korunky a mostíky čo robia, to je ako zo stredoveku. A kvalita práce tohto doktora z roka na rok rapídne klesá. Už mu ide len a len o prachy. A ešte aj klame že poisťovňa mu nič neprepláca. Vezme od teba, aj od poisťovne. Volal som na poisťovňu prečo nepreplácajú moje úkony a tam ma vysmiali, vraj nech si pán doktor nevymýšľa. Tak čo je to za charakter?