Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

lilinida

..pred mesiacom som sa pristahovala do Bratislavy. Myslela som si, ze lekarov si tu nebudem musiet riesit, ze budem dochadzat normalne domov k nasim, ked budem potrebovat ist k lekarovi, ale teraz cim viac nad tym premyslam, tym viac mam z toho zmiesane pocity. Takze asi bude nalepsie, ked si postupne zacnem aj tu hladat vsetkych lekarov. Chcela by som zacat zubarom, kedze v zivote som si uz presla mnohymi problemami so zubami a bola by som velmi nerada keby sa opat zopakovali. Vedeli by ste mi pomoct?

KKikka

Ma niekto skusenosti s luxdent? Taka mlada sympaticka tam pracuje, zda sa mi poctiva,ustretova a da sa s nou dohodnut. Bola som na jednom vrtani a bolo super, ked porovnam s predchadzajucimi lekarmi..

noname123

MUDr. Jana Melíšková - Dent32
Pani doktorku poznám ešte, keď pracovala v Dently. Je to najlepší stomatológ, s akým som sa v živote stretla. Svoju prácu si vždy odviedla na 100 %, vopred ma oboznámila s liečbou aj postupom jednotlivých zákrokov a ich rizikách. Pacienta vypočula a na veľa rokov som mala so zubami pokoj. Ošetrenie prebiehalo bezbolestne, v príjemnej atmosfére, nikdy nič počas zákroku ani po ňom na nebolelo. Pani doktorka je skutočný profesionál. Navyš je veľmi pekná a komunikatívna. Cenovo náročná ale budiš.

ZUBAR BA

ahojte, mate niekto skusenost s 3S Dent na Trnavskom Myte v Zeleznicnej nemocnici? Resp. je niekto z tych zubarov fakt dobry? Dakujem ;)

celebrita facebooková

Maximálna spokojnosť: ja chodím k tomu môjmu drahému, predrahému na kliniku Schill Dental. Ale iba po výplate :) :) :)

Martin Filip

Navstivil som doktorku drobenovu v stupave a fakt mozem len odporucit,nebol som nikde viac jak 10 rokov strach nepustil a teraz uplne super zbavila ma bolesti navrhla plan jak budeme pokracovat co robit vysvetlila nikam sa neponahlala, clovek sa ani neciti jak u zubara ,ako totalna pohodicka a idem uz treti krat a normalne sa aj tesim