Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

Julka266

Sporenta podla mna to je dost neludske ked na to niekto poukaze. Ale zase keby sa jej to nestane, tak asi by v zivote takyto krok neurobila, ze?

sporenta

kamcita nebudú... mám kamarátku čo si dávala urobiť korunky... váhala tiež veľmi dlho nevedela ani na koho sa obrátiť, nemala ani o cene nejako predstavu... ale potom si zažila zopár nepríjemných situácii, kde ľudia poukázali na jej zuby... že by mala so sebou niečo robiť a vtedy ozaj to riešiť začala... zistila si aj ceny... aj čo to obnáša a išla do toho a dnes je na tom lepšie... aj sama hovorí, že sa cíti teraz sebavedomejšie aj keď sa baví s inými...

dinda12

kamcita..korunky to je dobrá vec..keď sú dobre urobené tak pekne vyzerajú, že voľným okom ozaj si nik ani len nevšimne, že to nie sú tvoje zuby..len ako som písala je to veľa o tej kvalite..o tom aj koľko si ochotná do toho dať..:)

imka13

Kamcita nemáš začo. Podľa mňa zuby treba mať v poriadku. Niet nad to, keď má človek pekný úsmev a niekedy je potrebné pre to niečo urobiť, aj viac zainvestovať je to podľa mňa normálne ;)

imka13

Je to asi tak ako si napísala. No ja som rada, že doktorka v Pearl Dental ku ktorej chodím tak ma neotočí a nevybaví medzi dverami. Ale že zakaždým ma na čas objedná a má aj dostatok času na to aby sa venovala len mne, aby mi aj vysvetlila kde je problém, čo bude potrebné urobiť a všetko okolo toho ;)

imka13

Je to pravda, že tá cena nie je na začiatku najvábnejšia, ale prišla som aj ja sama na to, že oplatí sa zainvestovať. Zuby podľa mňa by mali byť ukážkové. Kedysi som aj ja mala tendenciu šetriť v tomto smere, nejako sa nestarať o svoje zuby, no časom sa moje priority nejako preorganizovali a začala som si uvedomovať čo je dôležité a som si vedomá toho, že dobrého zubára mať to je šťastie ;)

Kamcita23

hena ved ano to mas pravdu, ze je to na roky, len proste ked sa to narata vsetko naraz tak aby som nebola viac jak prekvapena, chapes, asi som si mala zacat postupne na to odkladat peniazky, ze mesacne :D