Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

rosebud

Len ono to gabrielka je aj o tom, či pravidelne počas chemo chodila sa ukázať. Lebo ja čo mám kamošku, tak tiež mala takéto problémy a keď jej zistili, že je chorá, tak na iných lekárov, iné veci proste dala bokom a na to kašľala alebo akoby som to povedala aby to nevyznelo divne. Proste nič by sa nemalo zanedbávať.

gabrieeelka

Klara a ako ste to vyriešili? Dala si potom urobiť náhradu alebo ako? To keď sa pokazia takto zuby, to asi sa potom len tak nedá dať dokopy nie?

Klara154

Lilinda moja mamina tak prisla o zuby, ked podstupila liecbu, ked absolvovala chemo a teda to jej zuby inak odpalilo. A potom bol problem ich dat do poriadku a viem, ze to velmi tazko niesla, pre mna tiez su zuby, taka dost hakliva vec.

lilinida

...tomino mam kamosku, ktora ma tolko rokov, co ja a teda uz ma zubnu nahradu, co teda je podla mna cele zle. Neviem si to ani len predstavit, ale zase viem, ze keby som zanedbavala zuby tak som zachvilku na tom tak ako ona.

helencita

Klara keď nemyslím si, že je to o tom, či je človek žena alebo muž, proste každý je iný a myslím, že veľa návykov, aj čo sa týka lekárovi si nosíme od rodičov, od toho ako nás to učili jak sme boli deti a tak podobne. Preto ja sa snažím aj teraz moje deti proste viesť k tomu že prevencia je základ!

tomino874

Už dlho. Ale tiež som sa do Pearl Dental dostal až po čase, až kým som si prešiel kadejakými strastiami, bolesťami. Trvalo kým som sa prebral a začal niečo so svojimi zubami robiť, ale teda včas. Lebo ešte mi ostalo dosť vlastných :D

Klara154

Tomino ty tam chodis uz dlho? Maloktory chlap k tomuto pristupuje podobne ako ty. Vela poznam skor takych co to maju ako sa hovori na salame.

gabrieeelka

Tomino tak to by sa nemalo diať niečo také ani pri štátnom lekárovi. Pri súkromných som sa nestretla, žeby mal niekto problém s prístupom. Ale tiež záleží aj na kvalite práce, najmä keď ide o korunky alebo niečo také, pri čom ozaj treba cit a precíznosť.

anitka30

to je dobre, to je zaklad, lebo podla mna ozaj by mali doktori velmi individualne pristupovat k pacientom, to akoze bez debaty!

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.