Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

HenaZ

jo, je ju vidiet aj z cesty..pri niektorych to tak chodi..ze bud nemaju kapacity..alebo su nejaki drahi..co je v Bratislave akoze vecny problem..aspon teda ja co si vsimam..kamoska tiez sa nastahovala do hlavneho mesta a kym nasla nejakych lekarov, ktory jej financne vyhovovali tak jej to trvalo..tiez na zaciatku nemala v praci nejaku velku vyplatu, kedze len zacala..cize vyskakovat moc nemohla..

lilinida

..dakujem za rady, za tipy. Vyskusam si pozriet tie ambulancie, o ktorych ste mi tu pisali. Skusala som uz sa nakontaktovat od kamarata som dostala kontakt na jeho zubarku, len to bola sukromna a nechcela ma vziat, ze uz maju toho velmi vela a nepojde to. Preto som sa aj rozhodla, ze sa tu opytam. Ci nahodou mi neviete pomoct. Hena nie je to ta ambulancia, co je vidiet z cesty? Chodim okolo ak je to teda tam kazde rano :D

robreert

Jamirko, len toto je vec, na ktorú si asi musí prísť každý sám. Moja segra tiež neverila, že bude musieť začať chodiť k súkromnej zubárke, aby sa vôbec niekam posunula, aby mala istotu, že ak nastane nejaký problém, že sa bude mať na koho obrátiť, komu zveriť do rúk.

lalinka12

myslím, že je normálne, že si u súkromného zubára treba zaplatiť, avšak mne sa to zatiaľ vždy vyplatilo, nechcela som ísť k súkromnému najmä kvôli peniažkom, bolo mi ich ľúto, avšak teraz ľutujem, že som k súkromnému zubárovi nešla hneď ako som začala mať bolesti

robreert

Segra mala s týmto tiež problém, keď sa sťahovala. Je to už síce pár rokov dozadu, ale problém asi zostal stále ten istý. Môj názor je taký, že k inému zubárovi sa nedostaneš, jedine k súkromnému. Aj keď myslím si, že to je pre teba výhodou. Pretože tá starostlivosť je na inej úrovni.

HenaZ

myslim, ze si sa rozhodla dobre..je dobre mat na dosah lekarov aby si nemusela dlho cestovat..lebo niekedy nastanu problemy, ktore su neodkladne..a zbytocne by si to mala komplikovane..ja chodim do Perly Ruzinova k zubarke uz nejake tie roky a nemam problemy..vsetko co sa vyskytlo nejake bolesti alebo problem nejaky..tak som si hned zavolala objednali ma a riesili co ma trapilo.. :)

Julka266

Problemy so zubami nie su sranda, ani zdaleka. Tiez som si nimi presla a som rada, ze uz sa nimi nejaky ten rok nemusim trapit. Bude veru lepsie, ked budes mat lekarov kde budes byvat, aspon ak nahodou by sa nieco stalo, tak sa budes mat na koho obratit. Uz si skusala aj nejakych kontaktovat?

dusan_ba

Skús MUDr. Alfadent, Tolstého 3.
Čísla a recenzie vygooglis.
Ja som spokojný s prístupom, prácou, komunikáciou a v pohode cenou na BA.
Dusan