Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

Peter214

ja chodim do pearl dental a som s nimi velmi spokojny od decka mam problem so zubami a ta doktorka mi ich dáva dokopy a ani to moc neboli co sa cudujem :)

pasik

ahojte, ja chodim k Belanovi do interklinik. Perfektny odbornik, fesak, velmi mily. Chodte urcite vyskusat. Maju tam aj RTG stroj cize nikam ma neposielaju a su promptni aj v terminoch. Prosila som o skorsi termin a ked sa im uvolnilo hned mi aj volali 

Klara154

Ja chodím do Pearl dental a som veľmi spokojná nidky tam dlho nečakám vždy ma vezme načas +- pár minút vybavenie super a robi aj dentálnu hygienu :)

Dimca

VYHYBAJTE SA CENTRU DELTA MED na Starych Gruntoch v BA IV ako len mozete!!! Stalo sa to davnejsie, ale tisknu sa mi slzy vzdy, ked sa pozriem na hroznu pracu MUDr. Lehotskeho v svojich ustach!

5.5 elsa

Laura kraska tiež sa tam chystám,lebo chodím do interklinik,ale k inej a vidím že už nejako poľavila zo svojej ochoty bezbolestne robiť, tak skúsim túto snáď bude dobrá stále nielen na začiatku :)

hedviga1884

Ja nezijem v BA ale trošku ďalej ale tu nie je zaidny schopny zubar bud ma hrozny pristup alebo uplne stare vybavenie a to nie veru

Laura_kraska

Jeeejda vy si tu vypisujete :) ja chodim k Brockman do Interklinik, myslim ze je zastupkyna primara. Strasne zlata doktorka, mily, ludsky pristup. takze som vzdy 100% vybavena a bez bolesti :) :)