Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

misha2107

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci, nakoľko potrebujem väčší počet respondentov. Zaberie vám to iba chvíľu a mne to pomôže. Ďakujem. www.survio.com

MiskaBal

MUDr. Eva Felszeghyová - mamičky s deťmi, ak hľadáte vhodného zubára pri návšteve ktorého sa vaše dieťa nebude báť, prosím vyhnite sa tejto ambulancii veľkým oblúkom. Detská trauma sa ľahko spôsobí a len ťažko lieči. O zavádzaní rodiča a zlej diagnostike ani nehovoriac. Priznávam že ma zaujali prvé dve pozitívne referencie ktoré som tu našla, ale po osobnom stretnutí neverím, že nie sú iba púhy výmysel ktorý sem daná ambulancia zadala účelovo v rámci vlastnej reklamy. Našťastie sme so synčekom boli ošetrení v inom zariadení, no dieťa sa po zlej skúsenosti veľmi ťažko presviedča na návštevu ďalšieho zubára. Prvá takáto návšteva spraví svoje, prosím neurobte rovnakú chybu ako ja. Ďakujem.

Klara154

Hanka k to je to, ze clovek dopredu nevie ako to dopadne. My sme si v rodine uz tiez presli roznymi problemami so zubami ale nakoniec sme sa dohodli, ze bude zrejme potrebne zmenit aj zubara, tak sme presli do Ruzinova k doktorke Banasovej a zatial pohode. Bez problemov.

Hanka k

Samozrejme ze nema vyznam pozerat pri dobrom zubarovi na peniaze,ale pred tym som nechala vyse 120 eur za obycajny amalgam,zub bolel nadalej a ten amalagam aj tak do mesiaca vypadol,pani doktorka drobenova robi len biele vyplne a uplne nadherne precizne ,konecne ma zuby vobec nebolia a neplatim ani polovicu,takze velky rozdiel

Hanka k

My chodime s manzelom do stupavy pani dr.drobenovej,je to sice mimi bratislavy ale tu sme na dobreho zubara nenarazili,je to mlada pani doktorka,sikovna ochotna ,vysvetli vsetko uplne podrobne,osetrenie je bezbolestne a aj ked je sukromna je lacnejsia ako 99 % zubarov v bratislave

Klara154

Tiborrrr uz si si to vyriesil, ci este nie? Co sa tyka zubov tak urcite netreba navstevu zubara odkladat aj ked sama dobre viem, ze najst dobreho zubara je problem. Ale ked sa tomu clovek povenuje tak urcite najde.

vikinka95

No ja chodim do MySmile uz asi 3roky a som s nimi velmi spokojna. Je pravda, ze su dost drahi (za plombu platim asi dvakrat tolko co u mojho byvaleho zubara...). Ale zas vsetko mi drzi , nic nevypadava a nic ma neboli a este to aj dobre vyzera. A odkedy sa im podarilo osetrit aj moju 5rocnu dcerku, som uplne nadsena! Ja ich mozem len odporucat