Dobrý zubár v Bratislave

Príspevok v téme: Dobrý zubár v Bratislave
MMMaruska

Pokúsila som sa vyhľadávať v podobných témach ale väčšina z nich už bola staršieho dáta tak som sa rozhodla založiť novú.

Momentálne hľadám dobrého zubára/ku v BA, môže byť aj súkromný. Vedeli by ste mi prosím poradiť, kto je dobrý a kto nie?

AK by ste si našli čas k rade napísať aj kde ten dotyčný sídli a koľko ste dosial platili, telefonne číslo alebo tak, to by bolo ideálne, ale snád sa to dá aj vygoogliť:-)

ďakujem veľmi pekne, naozaj to oceňujem!

Pekný den

lilinida

..hena nemala som problem, ako si aj napisala. Nasla som si na pani zubarku z Perly Ruzinova kontakt, zavolala som jej, ze ci by som mohla prist, dostala som termin, isla som v ten termin, ktory sme sa dohodli na ambulanciu a vsetko v pohode. Povedala som jej cim som si presla, akymi problemami so zubami a bolo, momentalne mam zubky v poradecku :)

Dusan3456

Ja som našiel skvelého zubára na kolibe, volajú sa Stomalab, zadajte do googlu a nájde adresu, velmi príjemný doktor aj sestra, bezproblémové parkovanie, ceny ok, lepšie som nenašiel, bol som aj u schilla a tam ma nepríjemne zaskočili extrémnou cenou, pritom tento nový mi príde lepší.

mijja

Heldusa, to máš odvahu sa zveriť im do rúk? Osobne mám z takýchto vecí strach a duplom ak ide o zubára, to osobne som ochotná svoje zuby a seba zveriť len do rúk odborníkov, ktorí majú prax vo svojom obore a vedia, čo robia ;)

yorka

hena, ale podstatne je, ze ak sa clovek snazi a nevzda sa tak sa taky zubar da najst, pre mna tiez hladanie zubara bol beh na dlhu trat, ale doviedla som ho do uspesneho konca a to je podstatne, ja som mala problemy s dasnami, casto mi krvacali, nevedela som si pomoct, nevedela som ci to vobec riesit, ci je to problem, no som rada, ze som urobila krok vpred a isla na ambulanciu ;)

HenaZ

super..myslim, ze by si nemala mat problem..aspon teda dufam..potom mi daj vediet..ak teda k nej pojdes, ze ake budes mat pocity..lebo mne vyhovuje..preto som ti o nej napisala..viem ake je tazke si najst dobreho kvalitneho zubara..osobne uz dufam, ze v zivote nebudem musiet menit zubarku.. :)

mijja

Lilinida máš pravdu, taktiež nemám s tým problém, ale treba si zvážiť, čo je prijateľná cena a čo naopak je už trošku cez. Kvalita lekára sa neurčuje podľa ceny, myslím, že to je dôležité si uvedomiť. Čím drahší, tým lepší, to vôbec dnes neplatí.

lilinida

..hena nasla som si na nu kontakt, tak sa pokusim jej zavolat, ci by ma mohla vziat. Je to problem, myslela som si, ze tu v BA to problem nebude, ale opak bol pravdou no. Je to tak, ze ja nemam problem si akoze zaplatit za dobru starostlivost, ale to tiez odtial potial aby som nesla cez svoje hranice.

lalinka12

martinus neskúšala som, ani by som nemala odvahu niečo také podstúpiť, po mojich skúsenostiach so zubármi som rada, že chodím do súkromnej ambulancie a že ozaj sa o mňa zubárka stará tak ako si to môj stav vyžaduje :)

Martinussssss

Neskusali ste osetrenie u studentov zubneho lekarstva? Ja osobne mozem len odporucit. Poskytuju stomatologicke osetrenie v ramci praxe, napr.taki studenti posledneho rocnika su velmi sikovni, buduci doktori. Vsetko slefuje sucasne dalsi lekar, takze obavy idu bokom. A ceny samozrejme neporovnatelne s ostatnymi ambulanciami.