Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

Chéri

Misicka to je od hodnoty, to vôbec nie je, že na niečo konkrétne, čiže tam máš priestor si vybrať, čo len chceš a tak je to za mňa aj vlastne najlepšie, lebo nik podľa mňa nechce byť v tomto nejako obmedzovaný a chceš si zaobstarať to, čo máš rada.

misicka333

to sa da akoze aj aj? aj takto, ze cez internet? da sa to na hodnotu alebo aj na nejake konkretne veci? ako je to lepsie?

Chrisiana

stresy to nemám ani ja rada, že na poslednú chvíľku si veci nechávať, to nie je zrovna môj štýl, preto sa snažím postupne, aj menej ma to bolí z pohľadu peňazí, ale napríklad teraz čo som objednávala mamine voňavku, tak som aj svokre objednala darčekovú poukážku a pre seba tiež nejaké maličkosti, tak už sa mi to zbiera :)

vandapanda

zaskia spisovat by som mala zacat uz tiez, lebo ani sa nenazdame a pridu Vianoce a teda ja nemusim moc stresy a taketo, som radsej, ked je klud, ked sa nemusim stresovat darcekmi :)

zaskia

ja uz po troske mam, ale teda este mi treba toho viacero, uz pomaly som si zacala spisovat, ze co by sa hodilo, co by bolo take co by potesilo rodinku :P

Raddii

spilba to je najlepšie vyhradiť si čas a poskúšať si čo komu sedí, že povoňať, ale napríklad ja keď aj tak idem, že poskúšať, tak nezvládnem toho veľa :D Ale teraz pred Vianocami budem musieť, veď už sa to kráti, darčeky budem musieť začať objednávať.

spilba

Misicka ale táto značka má veď aj veľa pekných voňaviek, typov, takže si pri nej možno aj mohla zostať, veď tam je čo vybrať, aspoň čo mne sa páči :)

misicka333

ano jasne, treba v tom najst aj nejake pozitivum, to akoze priznavam, len teda som na toto taka prieberciva, cize mi dlhsie trvalo kym som vybrala cosi, co ozaj mi sedi :)

hildahil

To sa stáva, to viem, že aj svokra mala obľúbenú a potom ju už nevedela zohnať, ale tak aspoň je to príležitosť na zmenu si myslím a takéto zmeny ja osobne mám rada :)