Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

7klaudiinka7

Ako ktorým by som povedala, za mňa radšej menšiu, nech mu môžeš častejšie kúpiť a meniť, myslím, že oni si na to nejako špeci nepotrpia.
Akože myslím na veľkosť, na vôňu ako takú, to áno, to bez voňavky môj nejde nikam. Ani len smeti vyhodiť.

luccca18

A kupujes mu aky velky? :-) Zaujima ma, ci sa chlapom oplati kupit aj akoze 100ml vonavku alebo radsej nieco mensie?

Veronika879

macava záleží, čo je to za voňavku. Keď kúpim toaletnú vodu, tak tú minie rýchlejšie, lebo si jej dáva viacej. Ale keď parfum, tak to má na dlhšie, lebo to stačí málo a je ho cítiť aj celý deň :)

macava

ako casto muzovi kupujes parfum? myslim ci to stiha aj minat, lebo ten moj ja neviem ci ho pouziva v malom mnozstve alebo co, ale tomu vydrzi celkom dlhu dobu a rada by som mu kupila nejaku inu vonu, len nechcem, ked ma este :D

zaskia

myslim, ze to je normalne, ked je chlap zvyknuty zit sam a ze si vsetko sam kupuje, tak je to normalne, ale myslim, ze kazdy je postupne rad, ked citi, ze sa o neho niekto stara, zaujima a ze mu aj vonavku kupis, ja muzovi uz pravidelne kupujem, ked sebe na Notine nieco vyberiem, tak aj jemu, nech nie je o nic ukrateny :D

kvetinka777

- tiež to považujem za veľkú výhodu. Mne dlho trvalo kým tieto veci muž nechal na mňa. On si dlho proste sám všetko vyberal, nechcel si dať do takýchto vecí hovoriť.

Chrisiana

toto je pravda, ale vieš čo napríklad, čo som rada, že môj muž nemá problém s vôňami, ja napríklad niektoré nemôžem cítiť, že sú na mňa také dosť ťažké, ale môjmu drahému je jedno, keď mu kupujem voňavky, tak každá mu sadne :)

7klaudiinka7

Imka áno, ale to je podobne by som povedala, že taká zložka parfumu ako aj napríklad vanilka, že to buď miluješ alebo nenávidíš, že sú ľudia, ktorí ju nemusia a takí ktorí ju zbožňujú.

imka13

Čo viem tak sú dve. Gardenia a Jasmine, aspoň tie som videla, tá druhá je taká zelená.
Je to taká svieža pekná vôňa. Bergamot, to je moja srdcovka a tu tak úplne cinkne do nosa :)