Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

misicka333

anicka a nevies typ, ze ktoru konkretne? kedysi som pouzivala Lacoste, to bola moja srdcovka, ale prestali ju robit a teda to ma strasne hnevalo, esteze vtedy som si kupila do zasoby dve, ze som to tak sipila, ale uz roky sa neda zohnat, tak kym som nasla nieco podobne co mi vyhovovalo to trvalo :D

anicka89

to si ty, tiež to mám tak. Ale mám aj kamarátku, čo má len jednu voňavku roky, že nechce nič iné, lebo predtým skúšala a moc jej nesedeli iné, tak povedala, že už vymýšľať nebude. A používa od D&G jednu stále :)

kamcika

U mňa sa to mení z roka na rok a teda mne to sedí, lebo sa mi nič nezunuje, neviem si predstaviť žeby som používala nejako že jednu voňavku stále, že by som si ju kupovala a žiadnu inú.

zaskia

romanka tak dnes je super na tom to, ze ozaj kazdy moze pouzivat co chce, ze tych moznosti je velke kvantum a myslim, ze kazdy si najde to svoje a to je podla mna zaklad, no nie? :)

Romanka25

bežné je to, to áno, ale teda mne keď to vadí tak neviem si nejako na to zvyknúť, proste keď raz mi nejaká vôňa nesedí, nevonia tak u mňa sa to nejako ani rokmi nemení. Zatiaľčo viem, že moja mamina tá napríklad teraz používa také, čo kedysi by vôbec.

7klaudiinka7

Spilba ale na tom nič nie je, to proste každý si musím vybrať to, čo nám je bližšie. Ale je fakt, že ja veľakrát som mala problém keď som mhd chodila, že niekto v lete proste tak viacej voňal, ale to je keď je veľa ľudí na jednom mieste, to je také bežné.

spilba

Kamcika keď je to ťažko lebo to čo sa komu páči aké vône a ako sa používajú, tak to je veľmi subjektívny názor. Vidím to aj pri mojej kamoške, ona na bežné dni, do práce nosí voňavku ktorú ja by som si dala len na ples napríklad alebo niekam tak na dáku slávnosť.

kamcika

No tak parfum treba vedieť používať, to akože bez debaty. Kedy aký použiť, lebo sú také, ktoré sa hodia napríklad len na nejaké špeciálne príležitosti a zase také, ktoré sú vhodné na denné nosenie normálne.

zaskia

jadina ano ta vona uplne inak vynikne, ono na Notine maju akoby taky blog a vela takychto informacii som sa z tade dozvedela aj ja, ze som si to tam lustrovala, ked som parfum hladala aky si vyberiem, objednam a teda clovek sa predsa uci cely zivot ;)

Alex William

Buy Phentermine Online is an appetite suppressant and has a place with a class of medications called amines. Some overweight people use it—for example, individuals who are obese or have weight-related clinical problems. www.states-online-pharmacy.com Losing weight and keeping it off can decrease the various well-being hazards of obesity, including heart disease, diabetes, high circulatory strain, and more limited life. It’s anything but knowing how this medication helps individuals to weight loss. It might work by reducing your craving, expanding the measure of energy used by your body, or by changing certain pieces of the brain.