Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

jadina

dakujem, ze ste mi k tomu napisali..zacala som si teda davat tak, ze radsej na kozu a teda ozaj je to asi citit inak, lepsie.. teraz aj od viacerych ludi som dostala pochvalu, ze mam krasnu vonavku..

7klaudiinka7

Julka si tam aj vtedy niečo kúpila? Lebo kamarátka mi spomínala, že po dlhej dobe nedávno tam zavítala a že teda niečo neskutočné, čo za parfumy pýtajú.

Julka266

Jadina uz tu mas tolko rad, ze si mozes aj vyberat. Ale aj v parfumerii ked som raz bola pred rokmi, tak aj tam mi ta pani rozpravala, ze je dobre na pokozku, ze aj ta vonavka proste tak inak vynikne a teda chapem to, lebo predsa len aj kazdy mame svoj vonu inu a ked sa to tak akoby zmiesa, tak je to ine.

Chrisiana

imka to aj ja, ale ti poviem, že robievam to aj teraz, ale to preto lebo mám napríklad rada, keď si dám v zime šál na seba a cítim tú takú jemnú vôňu parfumu, ja to zato robievam, lebo to mám rada, je to také príjemné :)

imka13

Zaskia inak to je sranda ako sa človek učí celý život, že? Kedysi by som si len na blúzku, na šaty dávala parfumy :D

zaskia

skus si pozriet na Notino, na webe maju aj clanky, kde o tomto pisu, lebo mna to tiez zaujimalo som sa kamosky na to pytala a ta mi to posielala, ze je lepsie na kozu, ze vlastne na pulzujuce miesta, zapastie, krk a tak, vtedy ta vona lepsie vynikne ;)

jadina

kocky viete mi v tom niekto poradit?..ako je najlepsie teda si ich davat?..ci na kozu alebo na oblecenie alebo ako?..

jadina

baby ako vonavky pouzivate?..akoze kam si ich davate?..lebo teda poslednu dobu pocuvam kadejake nazory nato kam je vhodne si streknut vonu a neviem co je teda pravdou..

radinus022

Misicka len keď nakupujem, tak osobne musím mať istotu, aby mi prišiel originál parfum, to je pre mňa proste základ, to je pre mňa podstatné, preto by som nemala odvahu z akéhokoľvek eshopu objednávať.

7klaudiinka7

Zadorka toto si vystihla aj moje pocity, ja koľkokrát keby som si na seba voňavku nedala a že odídem z domu tak ja sa ešte aj vrátim, lebo proste to deň bez toho aby som voňala, cítila sa dobre, sebavedomo, tak bez toho by som ten deň asi nezvládla s prehľadom :D Aj keď ma niečo náročné čaká, tak toto je taká moja barlička, vďaka ktorej zvládam.