Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

Chrisiana

stalo sa mi to asi raz, ale potom po čase som si k nej opäť našla cestu, myslím, že v tomto prípade bude najlepšie, keď sa opýtaš alebo keď radšej kúpiš poukážku aby si proste sama vybrala, čo chce, to je najlepšie :)

zaskia

stalo sa vam uz aj take, ze sa vam nejaka vona zunovala? ze sa vam prestala pacit po nejakom case? :)
chcem kamoske objednat vonavku, co pouziva, len mam obavu, ci to bude dobry napad :)

zaskia

misicka este nie je ten cas by som povedala, skor je to tak ked uz zacne byt teplo, ze uz jarne slniecko, tak potom to je taka idealna vona, na jar a na leto, lebo ona tak pekne vonia, tak jemne, kvetinovo :)

kamcika

Áno Ester toto je tiež pekná vôňa, mne sa aj ten flakón páči v ktorom je. Kvetinové voňavky mám rada a toto je presne taký typ, taká nenásilná, jemná :)

7klaudiinka7

Haha tie mám ja vyriešené každý rok ako prvé, som sama pre seba priorita v tomto. Lebo to viem, že potom postupne bude volať svokra, že si mám niečo kúpiť, mamina, švagriná a takto im to len porozdávam potom :D

zaskia

wudia vidis my sme sa dohodli, videla som, ze na Notino je black friday, objednala som pre rodinu darceky a som sa muza pytala ci nieco ma pre mna, ze nie, tak mu vravis, ze nech si ani nelame nad tym hlavu, ze proste si objednam a to mi da :D

wudia

No takemu darceku by som sa potesila. Hned viem, co by som si vybrala, teraz mam novu vonavku vyhliadnutu a neviem ci si ju mam sama kupit alebo ci mi ju drahy nekupi, lebo tomu furt hovorim, ze by som chcela :D Tak aby som nakoniec aj dve doma nemala :D