Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

basatop

Lenze asi nie vsetky parfumy vydrzia dlho, nie? :) ako si viem vybrat taky aby mi vydrzal tak ze rano si dam a budem ho este aj poobede citit? pretoze toto je pre mna kamen urazu pri kazdej voni :-/

Viks696

Mne sa páčia skôr také výrazné vône ... ale Beyonce orchidea myslím je fakt super a je jemná ... odporúčam určite ... skús pozrieť tu -odkaz odstránený-

Zojka31

Ja mám veľmi rada Elizabeth Arden Green Tea. Je to svieža voňa a dlho vydrží. Z ťažkých voní ma bolí hlava ale táto je veľmi príjemná

anonym_2137

Dcéra dostala Blue California, neviem bližšie čo je zač, ale obom sa nám páči, rada by som si ju ešte kúpila, no na internete som ju nenašla. Neviete poradiť?

OneQuestion

Anne Claire a odkial presne ju objednavas? Lebo pozeram, ze tam, kde ju ponukaju lacnejsie je momentalne vypredana, maju ju len v drahsich obchodoch.

Anne Claire

Používam vôňu "In two peony" od Stelly McCartney, veľmi pekná, jemná ovocná svieža. Mám ju však problém zohnať v našich parfumériách, tak si ju objednávam. Ešte som sa nestretla s negatívnym názorom, našťastie. Je decentná, ale taká zaujímavá. A vydrží v podstate celý deň. Ale treba skúšať:) každému sedí niečo iné.