Lahky parfem s dobrou vydrzou

Príspevok v téme: Lahky parfem s dobrou vydrzou
OneQuestion

Ahojte, viem, ze je tu podobnych tem uz viac, ale zatial som nikde nenasla, co hladam.
Viete mi poradit nejaky lahky, sviezi damsky parfem, ktory by vsak vydrzal dlho a nebola by to tuctovka? Hladam nieco zaujimave. Vona moze byt napriklad kvetinovo-ovocna ci ina, ale ziadny bolehlav :) Nemam rada tazke, drevite vone. Jemne sladka mi nevadi. Kludne poradte aj nieco drahsie, len nech to dlho vydrzi. Dakujem.

radinus022

basatop preto sa treba orientovať na značkové kvalitné vône, ale treba ich nakupovať na takých meistach aby si mala istotu, že dostaneš originál :) a nie len nejakú napodobeninu čo sa bude na niečo hrať.Ja som to videla u tej kamošky, že to nie je to čo to má byť to je darmo. Radšej osobne si objednám cez Notino aj keď možno drahšiu vôňu ale aspoň viem, že to bude tá čo to má byť.

meriM

Ahojte, nie je fejk ako fejk, kedysi dávno som mala parfém (tuším tureckej výroby; mali ich hádam 20 druhov v rovnakých fľaštičkých, len očíslované) krásnej cukríkovej vône, vydržala do druhého dňa, a keď som narazila na "originál" Burberry Weekend, bola som sklamaná, lebo ten na mne nevoňal.
Zaručené originály sú v parfumériách, dá sa tam skúšať a vyberať, no cena je často násobkom internetovej. Trochu mi vadí, že na Slovensku sa parfumérie tvária ako galérie, v drogériách sú zase parfémy zamknuté alebo za pultom, a keď chce človek niečo skúsiť, musí si všetko pýtať od predavačky. Pri e-shope už treba vedieť, čo človek chce, a potom porovnať cenu a referencie v jednotlivých obchodoch.
Napríklad sestra si pravidelne objednáva z jedného ten istý parfém, ale keď jej raz prišiel fejk, poslala ho naspäť a vrátili jej peniaze... takže ani oni to asi nepredávali naschvál.

basatop

klaudinka presne to je to co mna trapi ze teraz musim nosit vonavku stale pri sebe a pomaly kazdu hodinu sa musim vonavkovat. A poviem ti pravdu nebavi ma to. Najradsej by som bola keby som si kupila jeden a rano si dam a nemusim cely den nic riesit

7klaudiinka7

Vlagea dá sa to odhadnúť už pri kúpe - dá sa to určiť aj z toho z kade kupuješ. Pretože to dokáže v mnohom ti napovedať či to bude originálny parfum alebo len napodobenina a taktiež vôňa je to kľúčové čo ti pomôže :)

radinus022

Silvija lenže koľko je takých žien, ktorým sa viac pozdáva fejk ako originál kvalitná vôňa? Myslím, že je to ozaj mizivé percento. Ja mám kamošku, ktorá chcela značkovú voňavku, no sa jej zdala drahá, tak si kúpila napodobeninu ktorá mala voňať ak ten originál a len prišla a vedela som, že to ani zdaleka nie je tá vôňa čo by mala byť ;)

silvija

ako vravite. vsimla som si ze aj na forach parfums casto riesia originalitu a fejky.. casto to byva prave o predsudkoch ako som sa aj docitala v tomto prispevku tiez od zeny, ktora tieto napodobneniny FM Group nemusi makeupbyveo.blogspot.sk zaujmavo po vyskusani zmenila nazor. paci sa mi hlavne ta osobna skusenost, lebo som videla kopu podobnych clankov akurat bez skusenosti a vtedy to stoji za dve veci, ved to poznate :D

Vlagea

Dievčatá

**lenže ako viem že aký parfum je originál a kvalitný, keď ho kupujem? Dá sa to odhadnúť nejako už aj pri kúpe či vôbec nie? Len pri používaní? Nechcem sa nejako oklamať hneď pri kúpe.

Vikina25

Kvalitný parfum vám vydrí celý deň a stačí len pár kvapiek. Pokiaľ ho po hodine prestanete cítiť, tak to originál nebol ani náhodou

7klaudiinka7

basatop ahoj - máš pravdu nie každý parfém vydrží dlho. Pokiaľ je kvalitný tak by ti mal vydržať aj celý deň, ja som dlho bola skúpa a kupovala som len rôzne napodobeniny a tak, ale v istom čase mi došlo, že je lepšie investovať do kvalitného parfumu, ktorého stačí málo a vydrží ako do nejakých lacných napodobenín, ktoré si treba kupovať pomaly každý týždeň :)

Smajlik987

Ja objednávam zo stránky parfemy-elnino.sk .. Rada využívam rôzne zľavy, napríklad zo stránky -odkaz odstránený- :)