Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

hirta

toto je fakt a teda ja radšej si dávam na telo, na pokožku, vonia mi parfum krajšie, neviem to popísať, ale je to príjemnejšie ako keby som si ho dala napríklad na košeľu :)
aj raz na Notine som o tom čítala, že ako je dobré si parfum aplikovať, aby vlastne vydržal čo najdlhšie a aby sa tie vône tak postupne uvoľňovali ;)

Martinka229

to je taka ruzova nie? Taky flakon, ci? Lebo teda nazov sa mi zda povedomy, nieco take som pred par rokmi mala a pouzivala som. Za mna krasna vona, taka svieza, taka intenzivna. Ale treba si uvedomit, ze parfum moze trosku inak voniat na kozi a inak na obleceni.

marceliita

s vôňou Narciso Rodriguez For Her nemáte skúsenosť? chcela by som vedieť ako dlho vydrží, či je to intenzívna vôňa, mám známu, ktorá mi ju spomínala, len si už nespomínam, že či sa jej páčila, preto by som bola rada keby ste mi napísali vaše skúsenosti :)

LOHR

Offre de prêt très fiable
Vous êtes fichés, interdits bancaires et vous n'avez pas la faveur des banques ou mieux vous avez un projet et avez besoin de financement, un mauvais dossier de crédit ou besoin d'argent pour payer des factures, fonds à investir sur les entreprises. Alors si vous avez besoin de prêt n'hésitez pas à nous contacter pour en savoir plus sur nos conditions notament sur le taux de 3%. Pour toute autre information veuillez nous contacter par mail:walterlohrpaula@gmail.com
Cordialement

krtko7

hm. Rosebud teraz je to dodanie rýchle z eshopov to je fakt, to mám rada. Lebo koľkokrát si spomeniem, čo by som chcela, potrebovala neskoro večer :D A takto rýchlo objednám a mám kľud :D

rosebud

Laurosik tak niektoré sú také, že nie je vidieť, ale tak by som si z toho nerobila ťažkú hlavu, veď dnes keď jeden deň objednáš z netu, tak na druhý to môžeš mať doma, tak to je pohodka :)

Laurosik

sticka tiez sa tak zvyknem tesit, ked vidim, ze mam uz len na dne, len niekedy niektore tie flakoniky su take, ze vobec nevidim dnu, ze kolko tam je,tak niekedy sa stane, ze je pre mna prekvapenim, ze je uz prazdny :D A v danej chvili to prijemne prekvapenie ozaj nie je :D

sticka

anitka a vidis to a pre niekoho kto je zase opak, ze ked to tuto zlozku obsahuje tak to bude topka, kazdy mame uplne ine preferencie v tomto smere - ja teraz uz zase idem po takych kvetinovych, uz mi moja oblubena, co som mala doma dosla, tak si pojdem vybrat nieco ine, nove :)

anitka30

mam to cca rovnako a ked vidim, ze sa v zlozeni objavi vanilka, tak hned cuvam :D Takze vies si velmi pozmenit vyber podla toho ;)

Laurosik

cicilka zalezi co preferujes, ake mas rada, lebo ja teda si pozeram dost zlozenie a teda uz od toho sa viem odrazit, ze co vlastne chcem. Co by sa mi mohlo pacit, kedysi som toto vobec nekukala, ale teda ma to zmysel najma ked mam chut nieco nove okusit.