Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

Laurosik

cicilka takto si to spajas? Ja zase mam na toto spomienku, ze sa tak viem preniest do detstva, podla toho jaku mamina pouzivala vonavku :)

cicilka

rosebud to je velmi individualne, niekomu to nevadi, ja mam rada aj take ovocne kvetinove vone v lete, lebo zimu moc teda nemusim a som rada, ze ta vona, ked si ju na seba rano dam a zavriem oci, tak proste hned si predstavim more, leto a mam dobru naladu :P

rosebud

Krtko aké máš od tejto značky? Používaš ich aj v zime? Lebo mne sa tie vône tejto značky spájajú tak s letom, či sa mýlim?

Martinka229

nie si v tomto sama, je to bezna vec, tiez to mam vo zvyku a co je na tom. Vyskusam si aspon viem, ci mi to sedi, ci je to to prave pre mna. Na tom nie je vobec nic divneho :)

krtko7

hm. Mám to podobné s niektorými vôňami. Ale poviem ti, že mám od Moschino z Notina pár vôní a sú svieže, také ovocné, že nie sú ťažké. Ozaj to záleží aj od typu, najlepšie je si vyskúšať. Často to robievam tak, že idem do parfumérie skúsiť a potom si objednám, ktorá sa mi páči :D

marceliita

niekto má rád sladké vône a niekto nie, moja sestra tá napríklad obľubuje sladké, tá aj od Moschino má jednu takú sladšiu a teda to vie, že keď ideme spolu niekam tak si ju nemá dávať :D
lebo ma zvykne z nej hlava bolieť, proste ja mám rada svieže a môj nos detto :DD

cicilka

bibis tu som sice citila, ale napriklad moja salky kavy to nie je, lebo nemam rada sladke vone, pride mi to pre take pubertiacky, akoze bez urazky :) len proste pre mladsie rocniky, nie pre mna ako maminu :D

Bibis1

vretienka Ja momentalne pouzivam parfem od Ariany Grande - Cloud. Taky ten oblacikovy flakon :-) Odkedy som ho vyskusala, uz iny nekupujem. Velmi sa mi paci, je to taka sladka vona, kto ma take rad, urcite si pride na svoje, odporucam.

lulina_majerova

áno začala som to používať, kedysi som nejako kašľala na krémy a také, ale posledné asi dva roky som prišla na to, že aj sa mi to páči že mám takú rutinu, že sa o seba starám a poviem ti, že aj je to lepšie keď je parfum skombinovaný s krémom alebo niečím takým, pekne to ladí.

vretienka

aku mate oblubenu vonu teraz v lete dievcata?? co tak najcastejsie pouzivate?
inak chcela som vediet ci pouzivate aj nejake parfumovane telove mlieka ci to vonia ozaj ako parfum :)