Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

cicilka

adamcova toto co si pridala by som povedala, ze to je taka klasika dnes, ktorou sa neda vobec nic pokazit, lebo vonia pekne a je to taka nevtierava vona, takze myslim, ze to vacsine zien sadne :)

Laurosik

nikola a ja napriklad nemam nejako potuchy o tejto znacke, akoze poznam ju, ale nejako nemam predstavu o parfumoch, takze to je take pre mna nove.
Da sa z tejto vone aj vzorka objednat?

nikola.stein

Cartier má pekné vône to je fakt. Ja mám rada Baiser Volé to je pre mňa nádherná vôňa, ovocná, svieža a to môžem. A najlepšie je, že vydrží, že aj keď si ju na blúzku alebo na šatku streknem, tak ešte aj na druhý deň to cítim, že som ju mala.

danielka216

mam rovnaky nazor na toto aj ja. Radsej menej casto si nejaky kupim, ale ked uz tak proste poriadne, nech mam istotu, ze bude pekne vonat a hlavne, ze ta vona vydrzi!

lulina_majerova

radšej by som bola nejaký čas bez parfumu akoby som si mala nejakú napodobeninu kúpiť. To proste vôbec nie je moja šálky kávy. A pritom kvalitné parfumy vieš kúpiť aj za dostupné ceny. Veď ja napríklad z Notina objednávam a to sú oveľa lepšie ceny jak v kamenných parfumérkach

sneeljeeee

Milovala som parfum Cartier La Panthère , je naozaj výnimočný, doba Covidová mňa však prinútila šetriť a našla som si celkom podarené imitácie Aristea Numeros, čo ma prekvapilo sú fakt silné a keď vyperiem prádlo a ho žehlím tak stále parfum cítim - hespac.com

barborica

Je to istota, ale ak je taký typ, že rada voňavky strieda, že má rada výzvy, tak taký človek viacej ocení niečo nové, niečo čo je pre neho výzvou.
Mne stačí že napríklad viem, že sestra má rada také citrusové vône a tým sa riadim, keď jej niečo vyberám.

Laurosik

cicilka nebolo by pre teba skor istotou keby si jej objednala vonavku, ktoru uz pouziva? Ktorej ma malo? Ved to je taka stavka na istotku nie?