Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

micheala254

ako ono treba asi poskúšať čo ti bude najviac vyhovovať...ja napríklad som išla najprv do vzoriek parfumov aby som sa vedela nasmerovať že asi do čoho chcem ísť a čo mi bude aktuálne najviac vyhovovať...

lulina_majerova

pozerala si aj na nete nejake dobre overene? ja to mam podobne ale vies co zvyknem niekedy robit aj tak ze ked neviem tak uplne vymenim parfum za klasicku toaletnu vodu. ako je jej potom treba viac streknut za den, ale za ten cas kym sa mi minie tak natrafim uz aj na parfum ktory si nasledne nahodim.

darinusik_nov

Tak toto veľmi dobre poznám. A akú vôňu máš rada a akej si aktuálne prevoňaná? Lebo ja napríklad som doteraz nosila také ťažšie, no prišli mi elegantnejšie a teraz sa chystám presedlať na úplny opak, niečo také jarné, fresh.

tamirilka

...ja by som potrebovala zmenit vonavku, uz som jej prevonana a asi nie len ja ale aj moje okolie...no vonavku, je to parfum takze ozaj staci 2-3 streky a voniam cely den...zo zaciatku som bola z toho unesena, ale akosi ma omrzel, tak by to chcelo nieco nove...mate nejaky taky na ktorom aktualne ficite ako ja na tomto?...

Martinka229

presne podstatny je vysledok, no zatial sa mi nestalo ze by mi nedorucili nieco na termin, takze nejake zle skusenosti nemam. co praveze viem tak oni este aj dopredu upozornia pokial mas v maily newsletter zapnuty.

Laurosik

to inak budu mat pred sviatkami perne v tych prepravnych spolocnostiach, to je fakt. Ja tiez radsej v predstihu, uz mi toho vela netreba veru. Uz mam skoro vsetko. Ale vidim to tak, ze moj muz bude zhanat na poslednu chvilu.

ishaaa05

Sevenmentor Institute in Pune offers comprehensive Python training programs designed to cater to the growing demand for Python professionals in the IT industry. With a focus on hands-on learning and practical applications, Sevenmentor's Python courses cover the fundamentals to advanced concepts, ensuring students gain a solid understanding of the language and its diverse applications. The institute's expert trainers provide personalized guidance, leveraging real-world projects and industry-relevant examples to nurture a strong foundation in Python programming. Sevenmentor's commitment to quality education, coupled with a conducive learning environment, equips aspiring Python developers in Pune with the skills and confidence needed to excel in this dynamic field.
[url=www.sevenmentor.com course in pune[/url]

Martinka229

maju uz aj teraz, skus pozriet, na webe najdes ponuku aku maju az 30% zlavy, takze podla mna si tam najdes nieco.
Ja tiez uz darceky z Notina objednavam, teraz este bude aj dodanie v pohodicke, nie potom v decembri sa uz budu vsetci blaznit.