Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

lulina_majerova

áno začala som to používať, kedysi som nejako kašľala na krémy a také, ale posledné asi dva roky som prišla na to, že aj sa mi to páči že mám takú rutinu, že sa o seba starám a poviem ti, že aj je to lepšie keď je parfum skombinovaný s krémom alebo niečím takým, pekne to ladí.

vretienka

aku mate oblubenu vonu teraz v lete dievcata?? co tak najcastejsie pouzivate?
inak chcela som vediet ci pouzivate aj nejake parfumovane telove mlieka ci to vonia ozaj ako parfum :)

Laurosik

no ano, ked si vyberies jeden parfum tak to dokazes prizmurit oko, ale ked ja napriklad na Vianoce kupujem pomaly celej rodine, tak sa to nazbiera a nie je to sranda. Nehovorim, ze by sme na to nemali, ale pride mi proste zbytocne v parfumerkach vyhadzovat kopu penazi len tak.

marceliita

cicilka ale je to v podstate logické, že je rozdiel v predajniach, že tam sa musí aj prenájom priestorov platiť, aj predavačka a proste niekde tie peniaze sa nájsť musia, takže sa to odzrkadlí na cene parfumov a kozmetiky, to sa dá čakať, ale ja zato objednávam často cez Notino, lebo tam tie ceny sú príjemnejšie :)

cicilka

martinka ved takto je to dobre, lebo vdaka tomu usetris nemale peniaze, ja ked som videla tie rozdiely v cenach, tak akoze dovidenia, to aj desiatky eur a ked to vies usetrit tak preco nie :)

Martinka229

lulina len pri niektorych zlozkach teda pri kombinaciach to neviem nejako odhadnut ani ja. Preto z casu na cas si tak vyhradim den, ze idem do parfumerie pozriet a tam si niektore vyhliadnute vone obzriem, ovoniam a potom idem domov objednat :D

lulina_majerova

flakón ti nepovie o tom aká je vôňa vo vnútri, akože ja tiež niekedy sa nechám zlákať tým ako obal vyzerá, ale často nehovorí vôbec o tom či je silná alebo jemná, preto je dobré, že si vieš pozrieť a nájsť zloženie.
Aby si proste vedela, čo očakávať.

rosebud

Je to taká kvetinová, taká príjemnejšia, tá bledá je taká, že hneď ťa tak akoby ovalí tá vôňa, zahltí, čo niekomu môže vyhovovať, ale teda moja šálka kávy to úplne nie je. Ja mám rada jemnosť.

marceliita

táto vôňa čo si písala, tak ozaj je červená jemnejšia? lebo teda podľa farby, flakónika by som to tipovala opačne. vydrží ako dlho?