Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

Wioletta93

Sme združenie súkromných investorov; Pôžičky sprístupňujeme každému, ročná úroková sadzba je 3 %. Úver sa poskytuje každému, kto má stály alebo nepravidelný mesačný príjem. Organizácia nie je banka a nevyžaduje veľa dokumentov. Sme pripravení poskytnúť vám úver vo výške 2 000 až 3 000 000 eur počas 1 až 25 rokov splácania.

kontaktujte e-mailom: wiolettawit93@gmail.com

ellania

Anitka toto by som aj ja chcela uz pomaly zacat riesit. Lebo ani sa nenazdam a Vianoce budu za rohom a ja nebudem mat doma ziadny darcek. Tak chcela by som si to postupne v predstihu vyriesit. Len ako sa trafit do vkusu? Ako vyberate vonavky pre inych?

marceliita

anitka podobne, ja keď vidím v zložení že je čierna ríbezľa, tak teda po tom siaham bez váhania, to je taký druh vône čo viem, že mi sadne, že to môžem aj denne používať a nebude mi vadiť, mám rada proste ovocné a svieže vône

ingara

Hirta niekde je tazko veru...To je proste fakt...Ale tak kazdemu nam ine vyhovuje...Ja nemam rada napriklad aj stresy, preto som rada ak v dostatocnom predstihu mozem darceky pokupovat, to vtedy si tak vydychnem aspon...

hirta

anitka našťastie, keď nakupuješ takto, že online tak sa naháňať nemusíš, je to pohodlnejšie a teda zoženieš všetko, čo si len zmyslíš, minulý rok som nejaké veci chcela ísť ešte osobne kúpiť, ale som to vzdala, keď som nezohnala :D

anitka30

martinka skus si ju pozriet na Notino, teraz som si aj ja tam pozerala a vies si tam najst cele zlozenie parfumov, ze ktore co obsahuju a tak podobne a na zaklade toho sa rozhodnut.
Lebo chcem vybrat nieco mamine pomaly na Vianoce, nech sa nemusim potom v decembri nahanat.

Martinka229

co tato vonavka obsahuje? Ake zlozky? Videla som na nete, ze akoze je dost popularna, ale este som ju nevyskusala. Tak aby som si vedela predstavit.
Je podla vas parfum ako darcek dobra volba? Uz pomaly mi chodia myslienky na darceky, tak rozmyslam jak to vyriesit.

vretienka

hamula ale ved toto je taka pekna vona prvykrat som si ju skusala, ked som do parfumerky zabludila, ale tam ked som videla, co stoji, tak to som sa rovno na pate otocila :D :D

lulina_majerova

hamula prečo si si nemyslela, že to bude tvoja šálka kávy? Túto voňavku čo viem, tak aj mnohým mojím kamarátkam sa páči, lebo je taká že proste môže byť na akúkoľvek príležitosť.

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?