Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

cicilka

hamula ked to mas tak rada preco nie, uz vyberam tak ja teda, ze kukam zlozenie, aky typ vone je to, co pozeram a tak, nech mam predstavu, co je to zac :)

hamula

Adamcova tá sa aj mne páči, len už ju nosí veľmi veľa žien aspoň teda, čo stretávam, že cítim, preto už radšej keď kupujem, tak siaham po takých akoby som to povedala, neokukaných ešte? :)

hirta

s niektorými kuriérmi je to teraz veselé, videla som že majú toho veľa, niektorí ľudia chodia teraz aj brigádovať a robiť, čo som počula od známych a tak, ale teda dalo sa čakať, že pred sviatkami to bude divočina, mne sa tiež nechce nejako po obchodoch osobne behať, lebo stále len všade čakáš, musíš ukazovať či si očkovaná alebo čo a všetko sa zbytočne predlžuje

Martinka229

zalezi z kade objednas, viem, ze Notino to ak objednas do zajtra do poobedia, tak este do Vianoc garantuju dorucenie, cize tam sa vobec nemas coho bat a este mozes povyberat nieco. Tiez este mi vcera mamina volala, ze nema mojej svagrinej nic, ze nevie, ze si lame nad tym hlavu, tak som vcera este nejake malickosti z tade poobjednavala.

cicilka

adamcova toto co si pridala by som povedala, ze to je taka klasika dnes, ktorou sa neda vobec nic pokazit, lebo vonia pekne a je to taka nevtierava vona, takze myslim, ze to vacsine zien sadne :)

Laurosik

nikola a ja napriklad nemam nejako potuchy o tejto znacke, akoze poznam ju, ale nejako nemam predstavu o parfumoch, takze to je take pre mna nove.
Da sa z tejto vone aj vzorka objednat?

nikola.stein

Cartier má pekné vône to je fakt. Ja mám rada Baiser Volé to je pre mňa nádherná vôňa, ovocná, svieža a to môžem. A najlepšie je, že vydrží, že aj keď si ju na blúzku alebo na šatku streknem, tak ešte aj na druhý deň to cítim, že som ju mala.

danielka216

mam rovnaky nazor na toto aj ja. Radsej menej casto si nejaky kupim, ale ked uz tak proste poriadne, nech mam istotu, ze bude pekne vonat a hlavne, ze ta vona vydrzi!

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.