Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

Laurosik

kixx toto som aj ja pochopila, ze nepotrebujem byt ani namalovana, uplne staci ked si dam na seba vonavku a citim sa lepsie, tak sebavedomejsie a teda super je to, ze vlastne v lete som si uplne aj malovanie odpustila. Staci svieza vona a citim sa ozaj pritazliva, sebavedoma :)

kixx

barborica, treba vonavky pouzivat kazdy den a zachvilku nebudes mat, ja este aj ked idem smeti vyhodit, tak si dam a hned mam zo seba taky lepsi pocit :P

barborica

Hamula inak toto je fakt, ale zase vône na dvoch rôznych ľuďoch zvyknú aj trošku odlišne voňať. Ale chápem, čo tým chceš povedať, ja teraz mám tiež jednu voňavku vyhliadnutú, čo by som chcela skúsiť, len ešte mám doma dosť :D Tak neviem s akou výhovorkou si ju mám objednať :D :D

Laurosik

hirta ale tak to je normalne, ze pred Vianocami je toho vela, to asi vsade, nech sa to tyka akychkolvek nakupov, my ludia sa ale mnohokrat blaznime a uplne zbytocne. My sme si na Vianoce poukazky podavali a vsetci sme boli radi :)

cicilka

hamula ked to mas tak rada preco nie, uz vyberam tak ja teda, ze kukam zlozenie, aky typ vone je to, co pozeram a tak, nech mam predstavu, co je to zac :)

hamula

Adamcova tá sa aj mne páči, len už ju nosí veľmi veľa žien aspoň teda, čo stretávam, že cítim, preto už radšej keď kupujem, tak siaham po takých akoby som to povedala, neokukaných ešte? :)

hirta

s niektorými kuriérmi je to teraz veselé, videla som že majú toho veľa, niektorí ľudia chodia teraz aj brigádovať a robiť, čo som počula od známych a tak, ale teda dalo sa čakať, že pred sviatkami to bude divočina, mne sa tiež nechce nejako po obchodoch osobne behať, lebo stále len všade čakáš, musíš ukazovať či si očkovaná alebo čo a všetko sa zbytočne predlžuje

Martinka229

zalezi z kade objednas, viem, ze Notino to ak objednas do zajtra do poobedia, tak este do Vianoc garantuju dorucenie, cize tam sa vobec nemas coho bat a este mozes povyberat nieco. Tiez este mi vcera mamina volala, ze nema mojej svagrinej nic, ze nevie, ze si lame nad tym hlavu, tak som vcera este nejake malickosti z tade poobjednavala.

cicilka

adamcova toto co si pridala by som povedala, ze to je taka klasika dnes, ktorou sa neda vobec nic pokazit, lebo vonia pekne a je to taka nevtierava vona, takze myslim, ze to vacsine zien sadne :)