Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

anitka30

mam to cca rovnako a ked vidim, ze sa v zlozeni objavi vanilka, tak hned cuvam :D Takze vies si velmi pozmenit vyber podla toho ;)

Laurosik

cicilka zalezi co preferujes, ake mas rada, lebo ja teda si pozeram dost zlozenie a teda uz od toho sa viem odrazit, ze co vlastne chcem. Co by sa mi mohlo pacit, kedysi som toto vobec nekukala, ale teda ma to zmysel najma ked mam chut nieco nove okusit.

mironella

Cicilka Marc Jacobs ma teraz novu, konkretne Daisy Eau So Fresh Skies a ta je nadherna, ma taky flakonik aj s kvetinkami a je taka svieza, taka uplne na jar aspon teda podla mna ze zaujme, oslovi. A teda vydrzi cely den aj ked nie je tazka, co je perfektne.

barborica

Coja tak ľudia zvyknú na zimu aj také výraznejšie, ťažšie používať, ale nie každý sa na to cíti.
Niekto neznesie vôbec ťažké a používa celý rok rovnaké ovocné, tak to sa riaď tým, čo sa tebe páči, ale teda skúšať rôzne novinky, to mám osobne moc rada :D

lulina_majerova

hirta to je pravda, ale teda teraz ako častejšie chodíme už aj von, že sa ideme niekam prejsť, že si ideme posedieť na lavičku keď je slniečko a tak, tak oveľa viacej používam voňavky ako pred niekoľkými mesiacmi. Akože používala som stále, ale teraz ešte viacej, teraz si na tom viac zakladám.

Martinka229

to je na tebe co sa ti paci, ja mam asi tri vone momentalne doma a teda striedam ich nie podla pocasia ale podla seba, podla toho s akou naladou sa zobudim, co idem robit, na co sa citim a riadim sa proste nejako intuiciou, ale poviem ti, ze zakazdym sa najde niekto kto mi vonavku pochvali takze sa citim fajn :P

Domka24

Ale čo baby...veď musíme robiť to, čo cítime že nám robí dobre...to je základ...ja mám také vône rada ktoré sú vhodné aj na bežný deň aj na príležitosti...také mám z Notina viaceré a proste keď mám chuť tak si parfum objednám kedykoľvek počas roka...na to nemusím mať žiadny sviatok.. :P