Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

lulina_majerova

krtko, možno to bude znieť zvláštne, ale mám to rovnako. Keď sa namaľujem a dám si nejaký pekný parfum, tak sa cítim tak ženskejšie, príťažlivejšie alebo akoby som to mala nazvať, jak femme fatale :D :D

tamirilka

...zaklad je to co najdlhsie vydrzi...to tak citit, ked trosku vyprcha...a hlava je pre mna to, co citim hned ako si ju streknem, ale kazdy vnimame vone inak...takze je idealne vyskusat si...ale teda ja mam rada kvetinove a ovocne vone...lebo su pre mna take svieze a posobia na mna sebavedomo...

Martinka229

hlava to je podla mna taky zaklad, ze vlastne ta zostava, ked ostatne tak akoby utichne, vyprcha trosku, tak ten zaklad to zostava tak prijemne :)

Domka24

Ja rada kupujem kozmetiku a voňavky...ale snažím sa obmieňať, čo sa týka značiek a takýchto vecí...keď viem, že mamina tá ma rada kvetinové vône, tak podľa toho vyberám, zloženie kukám a vyberám rôzne, aby proste som jej nekúpila dva roky po sebe to isté...

ingara

Lulina a obmenujes darceky ci vacsinou kazdy rok stavis na istotu a vyberas to iste?...Alebo jak mam tomu rozumiet?...

lulina_majerova

hamula mám to podobne, väčšinou rok čo rok čakám na toto obdobie a pokúpim hneď všetky darčeky a vec vybavená.

hamula

Marceliita osobne som včera, ale darček aj pre seba, čo dostanem od muža, od svokry, kázali mi, že si mám kúpiť a že potom sa vyrovnáme, tak som si na Notine urobila objednávku a keď mi to príde, tak rozdám a pod stromčekom si nájdem :D Mám rada takéto nakupovanie darčekov, keď to odsýpa :D