Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

rosebud

Ale veď to je normálne, to aj ja mám rada keď proste môžem si urobiť radosť, aj sama sebe, veď čo je na tom. Teraz už zase si pôjdem objednávať, lebo sa mi krém na tvár minul, tak musím pozrieť, čo by som oskúšala :P

marceliita

ďakujem, že si mi napísala, to máš pravdu, k takej situácii, k takej príležitosti sa to hodí, to by asi nejaká klasická jemná vôňa nebola vhodná, to by tak nezaujalo :)
martinka ja mám niekedy dni kedy si poviem, že chcem niečo nové skúsiť a pozriem, čo majú na Notino, že najpredávanejšie a vyberiem, niekedy proste len tak aby som si urobila radosť.

barborica

Rosebud, ked ideme na nejaky ples napriklad, tak to parfum, nie toaletnu vodu, ale automaticky parfum, staci ho menej, je vyraznejsi a to sa podla mna hodi.
A vsimla som si, ze ked si dam nejaku vyraznejsiu vonu, tak mu ju pochvali viac ludi, ze im tak cinkne do nosa :)

rosebud

Mironella máš aj nejaké konkrétne typy, ktoré voliš na takéto podujatia? Čo sa ti ozaj osvedčili?
Chvália vám ľudia okolo vás ako voniate?

mironella

Ked ideme v zime na ples napriklad, vtedy siaham po tazsich vonach. Vtedy znesiem aj vanilku, teda ani nie ze znesiem, ale vtedy ju mam rada, lebo mi to tak podciarkne tu vyznamnu situaciu.

lulina_majerova

krtko, možno to bude znieť zvláštne, ale mám to rovnako. Keď sa namaľujem a dám si nejaký pekný parfum, tak sa cítim tak ženskejšie, príťažlivejšie alebo akoby som to mala nazvať, jak femme fatale :D :D