Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

Laurosik

kixx toto by bolo dobre keby cital moj muz, lebo teda to je nieco strasne, kolko je on schopny si na seba dat vonavky, akoze ja mam rada ked muz vonia, ale on to niekedy tak prehana, ze tolko strekov, co si na seba da, ze je ako taky oblacik vone :D

Martinka229

teraz napriklad co mam tak toaletnu vodu pouzivam. A ta je taka prijemna svieza a aj mojej mamine sa paci, tak jej ju mam v plane tiez kupit :)

marceliita

ale toto aj podľa toho vieš, že aká kvalitná je tá voňavka, lebo keď vydrží, že ju je na oblečení cítiť, tak to hovorí už o niečom ;)
ale správne by sa mali parfumy dávať na telo, na pulzujúce časti tela.

kixx

ty si co castejsie kupujes? :)
je fakt, ze parfum to ti staci jeden dva streky a ked je to original tak vydrzi cely den bez problemov, mamina ta napriklad si dava na satku, ked si dava okolo krku a minule som ju mala pozicanu a neskutocne pekne vonala :)

rosebud

Dobrá voňavka by mala vydržať, treba ale pozerať, či kupuješ parfum alebo toaletnú vodu, v tom je tiež rozdiel vo výdrží :)

tamirilka

...Burberry Her Elixir de Parfum...toto je pre mna momentalne taka vonavka ze dovidenia...totalne ma pohltila po pravde...je taka dost intenzivna, takze niekomu to nemusi sediet, ale ja ako som videla zlozenie a potom som si ju najskor v parfumerii bola skusit, tak som hned vedela, ze to je nieco pre mna...

ennilia

..dievcata pisete o kreme, ale mna by zaujimalo ake vonavky teraz pouzivate, ked uz sa oteplilo?..bez akeho parfumu si neviete leto predstavit??..

Martinka229

na hydrataciu ja mam zase od Biodermy oskusany dobry krem, to si z Notina zvyknem objednavat, lebo tam maju vacsinu veci na sklade a mi to aj rychlo pride a dobre je, ze tam si vies kuknut, co a ako. Ze na co je krem vhodny, vies si viacere aj porovnat.

anitka30

kukni Avene Hydrance, ma taku akoby gelovu texturu, dobre sa rozotiera a super hydratuje.
A hlavne ti poviem, ze je cenovo velmi dostupny, vychadza okolo 20e, co je za krem paradicka :)