Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

wikyna

objednaj si malé vzorky na notino :) vždy to tak robím a potom si kúpim veľkú, keď mi vyhovuje aj po pár dnoch.

Debil sprosty

Mám od Avril Lavigne- wild rose, strašne pekne vonia. Potom este od nej odporucam Forbidden rose, jedna krajsia ako druhá. Nie sú to presladené vône ale vonaju a vydrzia fakt dlho.

zuzulal

Ahoj. Skús Ralph Lauren - Midnight Romance, v parfumériách som ho ešte nevidela, majú ho na Notino za dobrú cenu, prípadne si možeš objednať iba malú vzorku na skúšku.

luciamatusek

Ahoj lea_queen a prosim ta za ako dlho ti to odtial prišlo ? je to naozaj kvalitný eshop ? Potrebovala by som kúpiť sestre nejaky dobry parfum narychlo tak nechcem riskovať že by to nestihlo prísť alebo by prišlo niečo iné :/

lahkavona

Ja mám rada ľahké vône, preferujem francúzske parfumy, ktoré nedostať v hociktorom Tescu, takže napríklad Love Attack Women na aktivity a Boxy Lady do práce.