Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

anitka30

ano lulina? To si ma teraz potesila a dost. :) Ked si takto kupovala, ze cez internet nemala si problem, ze by si zle vybrala alebo ze by boli oslavenci sklamani z tvojho darceku alebo nieco take? Lebo z toho mam tak trosku strach aby som sa do vone trafila :)

linduss84

Mironella ak mas doma nejaky parfum, co si si kupovala napriklad v parfumerii a ktory si pamatas priblizne kolko stal, tak si ho vyskusaj najst na internete a popozerat ceny, ako na tom su. Aky je to rozdiel, podla mna tak si najskor uvedomis, ze to nie je celkom zanedbatelne ;)

micheala254

to bez debaty...to neviem ako sa na niečo takéto môžeš pýtať...asi si ten eshop ešte nepozerala že?...to je sto a jedno čo sa týka cien, aj keď produkty sú také isté ako v mnohých parfumériách, ešte je na internete ten výber aj širší a čo sa týka cien, tak to je tiež pekný rozdiel...v prospech eshopu ;)

mironella

Kik co si mam predstavit pod pojmom super ceny? Lepsie ceny ako niekde v drogeriach v parfumeriach a podobne? Alebo su tie ceny priblizne rovnake? Nemam skusenosti s tymito vecami, preto sa radsej opytam. Skor akoby som sa mala vrhnut do niecoho o com nic neviem

Kik88

No ja mám veľmi rada Versace Bright Crystal. Krásne vonia, je vhodná aj teraz na leto a aj krásne vyzerá :)) ja objednávam zo výlučne zo stranky notino.sk a vždy som bola spokojná, majú tam super ceny a výber a to nielen parfémov. A ešte k tomu ti poradím, aby si skúsila využiť zľavy zo stránky www.kupony zdarma.sk (odkaz sa píše samozrejme celý spolu, ale vieš, že inak mi to odstráni) no a tak si šetrím vždy nejaké peniažky :)

lulina_majerova

objednávala som už aj kamarátke, aj môjmu drahému mužovi, aj rodičom, takže pre mňa je takéto riešenie fajn. Objednám cez internet o čom som presvedčená, že je to správna voľba a vybavené, nemusím tráviť hodiny v nejakých obchodných centrách a kadečo špekulovať čo by som kúpila :)

anitka30

ked si objednavate cez internet tak objednavali ste niekedy parfum aj niekomu inemu ako sebe? Napriklad pre priatela alebo pre mamku? Zaujimalo by ma ci je v pohode riesit darceky aj takymto sposobom a s akou uspesnostou u oslavencov ste sa stretli :)

marceliita

červená ríbezľa vonia krásne, teraz som dostala od polovičky parfum, ktorý ju obsahuje a je to vôňa leta ako vyšitá, mám pocit, že normálne by sa vône dali tak nejako deliť, že letné a zimné :P