Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

darinusik_nov

To si ťa ten parfum tak získal, že sa ho nevieš nadýchať? Ktorý konkrétne parfum to je? By som si pozrela zloženie, že čo je na ňom také špeci, že sa ho nevieš nabažiť. Aj keď asi je to aj normálne, že furt keď je nový tak si tú vôňu užívame, čo? :D

Marila

Popísali ste tu toho dosť, toľko vôní, ja už tiež som si vybrala novú. Najskôr som nevedela, že pre ktorú sa rozhodnúť, ale nakoniec si ma Calvin Klein získal a cez Notino bol ten parfum, čo som chcela aj za prijateľnú cenu, tak som neváhala šupito objednala a už voniaam. Normálne už ju mám síce niečo vyše mesiaca, ale neviem sa jej nadýchať. :)

micheala254

mariolla...krásne sú?...žeby som tiež niečo také vyskúšala?...musím sa pozrieť či sa dajú zohnať aj vzorky týchto parfumov...to by bolo super skúsiť...by som bola vytešená ako lečo keby to šlo...

Mariolla

Momentálne moje vône: Lanvin - Princess
Guerlain - mon Guerlain, Chloe - love story eau Sensuelle, Elie saab- resoer cillection a chystám sa na Burberry- blush, úžasná vôňa

linduss84

Na ceny sa nepozeraj tie ries, az ked budes mat vybraty parfum ktory chces, ked si vyberies potom si skus porovnat ceny ako sa pohybuju a potom si mozes vybrat ponuku, ktora ta cenovo zaujme, ale najskor si vyber co vlastne chces ;)

lulina_majerova

súhlasím teda v tomto s tebou, už aj ja chápem to, že tie ceny sú normálne, že sú tam také rozdiely, človek, ktorý si tieto ceny neporovná, tak by mu ani len nenapadlo, že tie ceny sú tak rozdielne, že ozaj stojí za to pouvažovať nad tým, či ísť do toho cez internet alebo radšej na predajni ;)

rosebud

Haha :) Nie je to problém. Ide o to, že kamenné predajne majú po väčšine vždy vyššie ceny ako internetové parfumérie, je to aj skrz to, že predajňa, zamestnanci a podobné veci a niekde tie peniaze sa vziať musia a toto všetko pri tých internetových predajnich odpadá, preto je možné, že nájdeš za lepšie ceny. ;)

annah

*ceny dobrých parfumov sa ako pohybujú? je nejaký problém keď rovnaký parfum má rôzne ceny? lebo možno to bude znieť divne ale stretla som sa už aj s tým a neviem ako je to vôbec možné, že jeden parfum má viacero cien*

linduss84

Anitka preco by mali byt sklamani, ak sa budes snazit vyberat parfum podla toho, co ma oslavenec rad? Podla mna praveze mozes milo takymto darcekom potesit a prekvapit predsa len parfum je super darcek a aspon clovek vie, ci ho poznas dostatocne dobre aby si mohla taketo veci riesit :)

darinusik_nov

Nie je nič horšie ako miešať parfumy, treba sa skôr zamerať na vzorky a tak si vybrať, čo sa páči, nie takto, že nakombinujem si doma jedno cez druhé, veď z toho by sa človek aj zbláznil.