Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

lea_queen

No viesco, ja roky uz pouzívam tuto z avonu ale v avone ju v podstate uz ani nekupujem, lebo tu je vzdy za dobru cenu :D v katalogu vacsinou aj drahsia :D ale inak podla mna je vecerna, tazsia, ale trochu korenistejsia, to mam ja rada :) notino.sk

kobra

Kvalitne a tazsie (nemyslim vone vyslovene pre starsie damy) vone dlhodrziaky byvaju aj cenovo vyzsie nad 40 az 50 eur
v spominanych e-shopoch nakupovat neodporucam..na slovensku naozaj nie :]
v inych krajinach smes zapad uz sa bat nemusis, ale tu ti poslu zarucene fejk
overena parfumeria napr. Marionnaud, tam sa bat nemusis, je to pomerne kvalita. Drogeriove vone vsak nemusim, a vadia mi aj na zenach,vyslovene to pachne :D

janabrati

Ahoj, ja nemam ani jeden tak oblubeny, ale zrovna min. tyzden som kupila na notino Guess Seductive - za par eur na akciu, a je super, krasne vonia.

Fredo

Úplne topka je premna Maison Francis Kurkdjian Amyris :D :D aj keď brutál cena ale uplne úžasna je určite treba vyskúšať ako darček/pre seba ale odporúčam pozrieť si ju cez -odkaz odstránený- a tam sa dá v pohode vybaviť cena ale treba sa kusok v tom preklikať :/ ale inak uplne super je len ta cena škoda..

alicazazrak

Ahojki, tiež by som prijala tip na dobrý parfém :-) mám rada ťažšie, sladšie vône, skôr také tie "večerné" parfémy :-)

MultiLevel

ja uz dlhe roky pouzivam Armani - Emporio She :) Pre niekoho prilis silne, prilis vyrazne, prilis sladke, prilis koreniste, prilis prilis :) Ja som vsak doteraz nenasla nic lepsie, co by viac podciarkovalo moju osobnost. Treba skusit. Objavil ju moj ocino pre maminu, ale po case som ju zacala pouzivat ja :) Ocino ma uzasny vkus