Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

rony26

anabella, spytaj sa niekoho z tvojho okolia ci citi...ale je prirodzene, ze ludia sa casom stanu "imunni" voci vonam, ktore pouzivaju, pricom okolie ich registruje...ja by som skor povedal, ze menej je niekedy viac...prave tomu aby vona ovladla celu miestnost ci budovu by som sa vyhol...tebe sa to mozno paci, ostatnych to vsak moze obtazovat...a okrem toho sa mi pouzivanie voni spaja s urcitou intimitou, teda nemusi o tebe vediet cela miestnost, ale len ludia, ktori s tebou prichadzaju do uzsieho kontaktu, ti ktorych si pustis k telu, len tym das tu jedinecnu moznost nadychnut sa ta :)

casey

Ahojte, jednoznacne suhlasim s Calvinom Kleinom - euphoria, staci jeden strek a cely den to z vas citit :) ale je to tazsia vona, ked chces nieco krasne letne, tak si kup Hugo Boss - Sunset - parfem vysiel na trh minule leto, je neodolatelne krasny, no bohuzial rychlo vyprcha :(ale podla mna stoji za to :)

ana_bella

Kolko kvapociek alebo strekov parfumu vacsinou pouzivate? Citite ho na sebe cely den? Ja mam problem ze parfem na sebe nikdy necitim, neviem cim to je, pouzivam ho na zapastia , krk..po aplikovani ho citim ale tak po cca 2h uz nie vobec..Pouzivam Moschino Funny alebo Versace Bright Crystal. Strasne sa mi paci ked na zene parfum citit, napriklad ked prejde miestnostou a potom je tam vona jej parfumu, bohuzial ja ten svoj na sebe necitim a tak neviem ci ho okolie vobec citi..

maria1113

ja som mala dvakrát po sebe vôňu rochas- aquawoman, je to už staršia vôňa, v parfumériach som ju zháňala, už ju nemajú a momentálne je vo väčšine internetových parfumérií vypredaná.

barbora10

pre mna su vynimocne vone:

dior addict
lolita lempicka(lolita lepmpicka)
dior hypnotick poison
dior miss dior cherie
gucci rush
chanel mademoiselle
kenzo amour

zboznujem orientalne vone,ktore maju dobru intenzitu a vydrz a tieto su moje naj,ktore obmienam.podla mna su vynimocne,lebo kvalitou stoja za to!

teraz ma velmi zaujali tieto vone,ktore tak isto stoja za hriech:):

Yves Saint Laurent Belle d´Opium
Guerlain Insolence(parfémovana voda)
Nina Ricci Nina L´Elixir

niekto svoj parfem hlada cely zivot,lebo je naozaj tazke najst ten pravy,ktory sadne natolko,ze uz nechce clovek ziaden iny.ja vone milujem,som od parfemov zavisla a je u mna nemozne vlastnit iba jeden:)tieto co som vypisala ti odporucam vyskusat,lebo neverim,ze si z nich nevyberies:)

zuzinka 20

versage/ruzova, hugo boss oranzovy flakonik, Escada incredible me,Bvlgari Omnia ametyste, kelvin Clein, ale neviem presne ktory to bol:), moschino

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.