Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

linduss84

Zziara sopm si predstavila, tie zlozky, co si popisala, viem si predstavit aka pastva pre nos to musi byt, ribizle a kvety to veru neodmyslitelne patri k letu :)

zziara

crocinka nádherne teda aspoň mne sa páči čiže neviem ti garantovať že sa bude aj tebe ale poznám viacero žien ktorým sa páči je svieža no povedala by som že letná no obsahuje drevité vône v základe a potom konvalinku čajovú ružu a pomarač červená ríbezľa a podobne to sú také najväčšie zložky ktoré ja v nej cítim vieš čo keď si pozrieš Notino tak tam sa dajú kúpiť rôzne odstreky tohto parfumu takže myslím že vzorka nebude problém

linduss84

Crocinka moj nazor na toto je taky, ze ak bude parfum dobry, kvalitny, tak nemam problem zan dat kludna aj stovku. Ale musi krasne vonat a najma musi na mne vydrzat, ze ho staci fakt malo a je ho citit, inak by som nebola ochotna dat zan tolke peniaze

crocinka

marila tebe vyhovovala ta, co mi napisala od moschino? aku drahsiu si si vybrala? vedela by si mi napisat nazov? a mozno by bolo fajn aj cenu po kolko je v parfumerii akoze ja tiez nie som skrob ani nic, ale radsej by som nieco take cenovo prijatelne nie aby som na parfum minula neviem kolko nedajboze stoviek :)

crocinka

zziara vonia pekne? nevies mi napisat, ze ake zlozky obsahuje? po com vonia? ci po nejakych kvetoch, dreve alebo po com? alebo by som mohla pozriet ci sa da niekde vzorka objednat, mozno by sa dala aj cez to co si mi ty pisala ci? mam taku vnutornu potrebu vyskusat nieco ine, nieco nove, ale zase jemne aby ma ta vona hned neotapila :)

rosebud

Ale veď nikde nie ja napísané, že si ju musíš drahú kupovať v parfumérii niekde, načo by si to robila? Vyskúšaj sa popozerať či si nevieš tú istú len lacnejšie niekde zohnať. Myslím, že to by nemal byť nejaký problém.

Marila

Zziara tút vôňu som tiež raz mala. Avšak časom sa mi zunovala, tak som prešla na inú. Aj keď o dosť drahšiu. Dostala som ju od manžela k sviatku, avšak už mám len trošku na spodu a neviem, či opäť do nej ísť alebo si zvoliť niečo iné a lacnejšie, lebo mi je ľúto toľké peniaze v parfumérii za voňavku dať.

zziara

svieža vôňa pre každú z nás znamená niečo iné ja každé leto mením vôňu za Moschino I Love Love pre mňa je to taká svieža vôňa ktorú keď cítim tak je to pre mňa leto veľa som ich kedysi skúšala v parfumérii ale už ma také maniere prešli teraz si objednávam voňavky cez Notino a som rada že som prešla na takéto nakupovanie mám čas môžem si pozrieť čo parfumy obsahujú a všetko potrebné :)

crocinka

aku sviezu dobru vonu pouzivate v lete? kazdy rok na lete menim vonu aby bola jemna, ale zaroven svieza a teraz sa nejako neviem rozhodnut, ze aku si vybrat, co take by bolo fajn, aby bola jemnucka, ale prijemna, mate nejake tipy? rada by som vyskusala nieco nove :)