Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

Marila

Cez Notino som ju objednávala, neviem či som to písala, ale tak napísala som ti to ešte raz, tak tak :) Je pekná, aj čo sa týka samotnej vône, taktiež fľaštička vyzerá dobre a ja som taktiež unesená z toho, že vydrží celý deň :)

ingara

Z kade si si tento parfum objednala, co si sem fotku dala?...Citala som a pochopila som, ze zrejme z internetu, ale nejako som sa nedostala k tomu, ze z kade... :)

rosebud

Marila ona má aj obal pekný, fľaštičku, čiže to nie je len o peknom parfume, ale tiež aj o peknom vizuále :)

Marila

Hel je skvelá, ja som ju objednávala cez internet, z eshopu, ktorý písala aj lulina a je to srdcovka. Nikdy sa mi ani len nesnívalo, že sa niekedy do nejakej vône tak zamilujem :D

Hel10

Skús od Calvin Clein - Euphoria. Raz som ju len tak naslepo kúpila, lebo mala peknú fľašku a zamilovala som sa do tej vône :)
Alebo skús pokukať tuto -odkaz odstránený- majú potom dobré zľavy na perfémy, lepšie potom ako normálne v obchode.

rosebud

Je ich veľmi veľa, ale je dobré si vybrať eshop, kde sú schopní ti garantovať kvalitu a originalitu parfumov, pretože myslím, že to je pre každého z nás veľmi dôležité aby sme dostali kvalitu

lulina_majerova

vieš čo ja som objednávala tieto veci cez Notino a myslím, že som urobila dobre, že som práve z tade objednala, prišlo mi to za pár dní a všetko za takú cenu za akú to bolo na eshope a kvalita tiež super ako má byť :)

dejana

Vďaka za odpoveď, ibaže píšete mi, že cez internet a pozerala som, že už je veľmi veľa eshopov, ktoré parfumy predávajú, tak ako viem z kade je vhodné objednať, keď sa na to pozrieme aj z hľadiska spoľahlivosti?

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.