Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

Svetla777

ked si mu povedala, ukazala, tak snad nezabudol :D u nas tiez ja poukazujem chlapovi, co chcem, aby si nemusel lamat sam hlavu a aj tak pokupuje podla svojho a potom mi bude tvrdit, ze to som si sama vybrala :D

barborica

Lienka, ktorý konkrétne parfum od tejto značky? Ja teraz čakám od ježiška, že mi donesie Chanel Coco Mademoiselle, tá vôňa si ma získala a musím ju mať, už som mužovi povedala, že na Notino som ju našla ešte aj v akcii, tak dúfam, že ju objednal a nájdem si ju pod stromčekom, nič by ma nepotešilo viac ako toto :D Asi nie som náročná, čo? :D

Marila

Radšej mám, keď si sama takéto veci objednám a mám pri tom istotu, že ten parfum je ozaj originál a zoženiem ho aj za dobrú cenu, ktorá je pre mňa prijateľná, takže tak ;)

Majkaj

Predam parfemy od Lancome za polovicne ceny priamo originaly z parfumerie
Ak chcete dohodneme sa
Super darceky na Vianoce

rosebud

Jozke tak to super, že sa ti vedel trafiť do vkusu a že sa ti aj páči tak moc, to potom aj on musel mať radosti, že to trafil do čierneho a tešila si sa z darčeka :)

Jozke

Skus Calvin Klein - Truth . Velmi prijemna vona. Dostala som ju od manzela na na rodeniny a inu uz nechcem :) dokonca dostavam pochvaly od okolia co ma tesi:)
Ak si daco vyberies tak sa ti mozno bude hodit tato zlavicka
-odkaz odstránený-

jarica21

Nemusíš sa obávať či vydrží celý deň, ak je ten parfum originálny tak vydrží bez najmenších pochýb. Ja som takéto problémy doposiaľ nemala a to teda už z internetu som si objednala viacero parfumov :)

Svetla777

ingara pisala ak si si nevsimla, ze je rada, ze jej vydrzi cely den a presne to je znak dobreho a kvalitneho parfumu, ze vydrzi a nemusis si ho davat kazdu chvilu na seba ;)

ingara

Dakujem za odpoved...Idem pozriet teda ceny ako sa pohybuje...A celkovo ake tam maju...Vydrzi ti cely den ked si ho na seba rano das?...Este raz dakujem..