Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

marceliita

za seba ti môžem povedať, že už je najvhodnejší čas, ja už tiež nejaké darčeky mám aj doma, pretože nemám rada potom naháňanie, stresovanie pred sviatkami a potom aj doručenie dlhšie trvá z niektorých eshopov a takto som aspoň v kľude :)

eweriin

maju teraz niekde aj nejake vyhodne ceny? ponuky uz? lebo zvazujem zeby som pomaly darceky na Vianoce zacala nakupovat, co si o tom myslite??

micheala254

darinusik, ale to je o tom, čo sa páči tebe, nie čo je vhodné alebo čo sa nosí, čo je trendy, veď každej sa nám iná voňavka páči a preto ich je veľa :)

sporenta

áno...dá sa to vybrať...môžeš to mať aj s tým aj bez toho...lebo ja keď som ju mala, tak koľkokrát som si ju aj do kabelky hodila...a teda zaberie to menej miesta keď sa vyberie...

lulina_majerova

laurosik aj si jej ju kúpila? Chcela som vedieť či sa ten flakónik dá aj vybrať z toho obláčika. Keď by som si ju hodila do kabelky nech nemusím aj s tým ak by to išlo.

darinusik_nov

No veď toto máš dobré, že ti povie čo chce, máš o starosť menej, nemusíš si trápiť hlavu nad tým, to je výhoda.
Mne prídu tie vône také ťažšie, aspoň na mňa, ja mám rada také ľahké, letné, tie by som najradšej aj v zime používala, ale to sa mi moc na chladné mesiace nehodí.

Laurosik

napriklad Ariana Grande ma peknu vonu. Aspon mne sa paci ta Cloud, aj segra mi ju akurat vcera posielala, ze tu by chcela na narodky. Tak jej ju pojdem z Notina objednat. Maju ju tam za fajn cenu. Tak by som ju prekvapila :D

Martinka229

to by si mohla mi napisat ake vonavky ta takto na ulici zaujali, ked si sa pytala, ktore stoja za to? Ja neviem ci by som sa nehanbila cosi take sa opytat, niekoho na ulici zastavit :D

marceliita

ty nie, ale iní by ju mali cítiť okolo teba, ja napríklad mám rada, keď niekto okolo mňa prejde a cítiť voňavku, už neraz som tak dostala aj mnohé inšpirácie, keď som sa popýtala čo kto používa :P

lulina_majerova

laurosik keď možno si to neuvedomuje, že to necíti. Ale to je na jednej strane dobré, lebo keď ti voňavka sadne, tak vlastne by si ju nemala cítiť :)