Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

Svetla777

marila aj ja tak a teraz uz ked chcem takyto darcek, ze parfum, tak vopred si objednam, lebo zase som muzovi ukazala a absolutne si nezapamatal, ze co chcem, co potrebujem, takze to bolo absolutne zbytocne, ze som mu to ukazala :(

Marila

Sandri kvalitný parfum veru nie, pri tom nie je vôbec dôvod mať obavy, že by tak voňal. Ja som si zvykla parfum už len od istého času objednávať, aj to len z jedného internetového obchodu a viem, že mi príde originál a hlavne kvalita, keďže ju garantujú ;)

sandri114k

Dajána ja ani nemám skúsenosť s tým, že by dobrý kvalitný parfum voňal ako alkohol, skôr keď nie je parfum originálny, tak je takýto problém.

kixx

ingara ja som napriklad dostala parfum ktory som chcela manzel povedal ze si ho mam objednat a mam mu ho potom dat tak som si objednala vybrala a dala som mu ho potom aspon som mala istotu ze to bude dobry vyber :D

tammy

jednoznačne Sisley Izia a Chanel Mademoiselle. Vydržia celý deň a okolie si ich chváli. Nenahraditelná dvojka.

Marila

Haha lenže vieš akí sú muži, v tomto majú pamäť ako akváriová rybička :) Aspoň teda ten môj je taký, že mohla by som mu aj zoznam dať, čo všetko by som chcela a aj tak by ho minimálne stratil :D