Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

Iva27

Ano aj Versace - napr. Versace Vanitas sa podla mna hodi pre zrelu damu. Hypnotic Poison pouzivam teraz a je to velmi zaujimava, intenzivna, dlhotrvajuca vona ale napriek tomu nevtierava.

tifaniass

Iva ma v niecom pravdu...Dior ma pekne parfumy...Povedala by som, ze aj take vznesene...Co su pre svokrovcov ako stvorene, ale napriklad mne sa paci aj Versace...

Marila

To, keď ideš takto pre svokrovcov, tak si dobre daj pozor na to, aby bol hlavne parfum originálny aby to bola kvalita, lebo viem, že svokrovci sú na tieto veci dosť hákliví ;)

hirta

nejaký tip na parfumy pre svokrovcov? budú oslavovať výročie svadby a dohodli sme sa s drahým, že by sme im kúpili parfum. hlavne aby bol kvalitný a vydržal.

tifaniass

Dejana necitala si z kade ja nakupujem?...A nemala som zatial problemy ziadne...Ja doverujem tomu eshopu...Ale podla mna je dobre si to vyskusat...:)

danielka216

dobre je, ked je eshop prehladny, to si ulahci nakupovanie a taktiez je super, ked vie garantovat kvalitu, co je v dnesnom nasom svete, velmi dolezite ;)

dejana

A toto je vec, ktorú sa ja snažím zistiť už dlhšiu dobu, ako zistím ktorý eshop? Z kade nemusím mať strachy objendávať?
Chcela by som mať aspoň akú takú istotu, že mi to príde :)

tifaniass

Ja som prisla po skoro roku na to, ze je dolezite aj to, ze kde chces parfum kupovat...Ak cez internet tak je velmi dolezite aby si mala istotu, ze bude ten parfum kvalitny...Ze bude vonat pekne a dlho...Ako je to pri kvalitnych a originalnych parfumoch...Ja som si skusila objednat minuly rok asi trikrat z Notina a viem teraz uz...Ze ked si z tade objednam...Ze mi pride kvalita...