Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

chuanka

Hirta niet nad to, keď spravíš radosť svokrovcom, viem, že to nie je jednoduché ani náhodou, ale dá sa to a myslím, že tebe sa to týmto bezpochýb podarí :)

danielka216

hirta kedy im ich das? To som zvedava, ci sa im budu pacit, ale mali by to byt take nadcasove a elegantne vone :)

hirta

dievčatá objednala som teda vône od Diora, tie čo Iva písala, Dior Fahrenheit a Dior Poison Hypnotic Poison, pozerala som si na Notino, aj popis k tým parfumom a zloženie a to ma presvedčilo, ja len dúfam, že sa budú páčiť, veľmi si to prajem a tiež môžem povedať, že ma na tom eshope, okrem týchto vecí, že sa to tam dá pozrieť potešila aj cena, tak držte palce, nech majú radosť :)

marceliita

aspoň budeš vedieť, keď to tak spravíš aký parfum si ideš kupovať, napríklad ja sa už teraz riadim aj samotným zložením, som zaťažená na červenú ríbezľu páčia sa mi parfumy, ktoré ju majú v zložení, čiže aj podľa toho vyberám :)

Svetla777

hirta poviem ti, ze Iva ti dala dobry tip, dobre riesenie, ako to urobit, aby si ten parfum mohla aj ovonat, len tak nezavisle si chod niekam k tej vonavke privonat a potom si ju za lepsiu cenu objednaj :)

duska223

hirta zevraj je fajn cez internet ze je to rychle a v pohode ale to som len od kamosiek pocula ja s tym nemam skusenosti takze ti neviem blizsie nic poradit :)

hirta

ó vy ste skvelé. týmto ste mi pomohli, idem si tie parfumy pozrieť, aj tie značky, uvidím na čo prídem. ešte potom budem musieť zistiť, že kde ich kúpiť, kde sa budú dať zohnať. najradšej by som bola keby som ich mohla aj ovoňať, ale to už moc chcem :D

Svetla777

dejana ja si objednavam cez Notino, mnohokrat sama sebe, lebo manzel ten aj ked mu ukazem co chcem, tak on hned zabudne a potom som zbytocne sklamana, takto si objednam sama a viem, ze ma to potesi, ze budem mat radost aj ja a aj on :D