Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

jarica21

Vretienka akože koľko? myslíš na peniažky alebo nejako percentuálne? lebo presne to neviem, pri každom parfume je to inak ale keď si to potom zakaždým porovnávam tak sa mi to aj tak viac oplatí ako keby som ich kupovala normálne v obchode
Coja tak to teda hej :D :D ale nie, objednávam ich tak normálne len mi išlo o to aby sa prestal aj on strachovať a nevadilo mu to tak

coja

tak to sa necudujem ak nevedel pred tym o tej zaruke, ktoru davaju, nie kazdy veri internetovym obchodom vies ako. ale ked to nakoniec pochopil tak je to len dobre. uz ti teraz dovoli objednavat jedna radost nie? :D

jarica21

Coja ja som si najskôr vypočula, či som blázon, že parfumy nám objednávam cez internet, keď nemám istotu, či je parfum originál a keď som mu vysvetlila, že Notino garantuje kvalitu a že prišli originálne parfumy, s ktorými sme mali skúsenosť už aj dávnejšie tak odvtedy ma v takýchto nákupoch podporuje :P

coja

fakt? to by som mala tomu teda povenovat aj ja uz konecne viac pozornosti, by som bola celkom rada, keby sa mi podarilo aspon dake peniaze usetrit aj pri takychto milych veciach, by ma aj chlap moj pochvalil za to :D

duska223

coja kamosky tie si objednavaju parfumy cez internet a oni sa mi casto chvalia, ze nejake tie peniaze sa im usetrit podarilo, ze tie ceny su oproti predajniam o dost ine, ze to je az nonsens :)

coja

hirta ako je to, co sa tyka cien? myslim z tade z kade si ty parfumy tieto kupovala, ci je to cenovo fajn, lebo fakt na predajniach roznych, v parfumerii sa stretavam s takymi cenami, ze mam zimomriavky po tele, ked mam tolko penazi dat za parfum :(

vyima

Tak ja som uz tiez prisla na to, ze svokrovci vedia takyto darcek odcenit. Nechcela som tomu verit, nerozumela som, ze ako moze byt fajn objednavat cez internet a vsetko okolo toho, ale je to uplne o inom ked som si to skusila.

tifaniass

Ja som tiez celkom zvedava...Ze co povedali...Ak sa osvedcia tieto vone u teba...Tak mozno by som to aj ja skusila pri tych mojich svokrovcoch...