Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

vretienka

ANO ZVLADLA NEBOJ SA ;) TROSKU SOM STRESOVALA NAJPRV ALE UZ MAM PARFUM DOMA, VONIA NADHERNE TAKZE MI ODLAHLO, UZ SOM TERAZ AJ KAMOSKE TAKY OBJEDNAVALA LEBO PRISLA KU NAM A HNED SA MA NAN PYTALA LEBO SOM HO MALA NA POLICKE V KUPELNI A ZE TIEZ CHCE TAKY :D TAK REKU DOBRE OBJEDNAM AJ TEBE

jarica21

Keby som mala mať strach z takýchto vecí tak sa asi zbláznim. Z Notino nemám problém objednávať, z inej stránky by som asi váhala, ale z hentade nemám prečo sa báť toho, že by mi neprišlo čo má alebo čosi také :) Pri tomto viem, že príde všetko čo má a ete aj starostlivo zabalené :)

Darkenica

Za mna určite chloé love, Lacoste femme a úplne najvacsia topka je pre mňa Armani code cashmere :) najlepšie parfumy naozaj nikde sú trosku drahšie ale naozaj stoja za to a ta Armani stačí jeden strek a oblecko vonia ešte týždeň v skrini :)

duska223

vretienka zvladla si to? :)
kajomija hej suhlasim s tym, je to sila zvyku :) aky parfem by si si chcela objednat?

patienka

na začiatku sa toho podľa mňa bojí každý ale keď už potom viac objednávaš z internetu a máš nejaké svoje overené e-shopy tak už sa nemáš čoho báť :) to sú len tie začiatky také rozpačité keď nevieš čo máš očakávať od toho

kajomija

baby a nebojite sa ked si takto objednavate parfumy, ze vam to nepride? alebo ze vam pride uplne nejaky iny ako ste si objednali? alebo ze to napriklad nebude original a podobne?

vretienka

TO MOZEM UROBIT ALE MYSLELA SOM, ZE TAKTO TO BUDE RYCHLEJSIE VIES :) AKO SA TAM VLASTNE PLATI? OBJEDNAVA SA TO A PLATI SA NA DOBIERKU ALEBO CEZ UCET?

duska223

vretienka ved to si mozes kludne zistit aj sama :) staci ked si vyhladas nejaky parfem a pozries si nejake ine stranky parfumerii, ktore maju aj kamenne obchody a hned zistis kolko mozes na tom svojom parfume usetrit :)