Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

Hel10

Skús od Calvin Clein - Euphoria. Raz som ju len tak naslepo kúpila, lebo mala peknú fľašku a zamilovala som sa do tej vône :)
Alebo skús pokukať tuto -odkaz odstránený- majú potom dobré zľavy na perfémy, lepšie potom ako normálne v obchode.

rosebud

Je ich veľmi veľa, ale je dobré si vybrať eshop, kde sú schopní ti garantovať kvalitu a originalitu parfumov, pretože myslím, že to je pre každého z nás veľmi dôležité aby sme dostali kvalitu

lulina_majerova

vieš čo ja som objednávala tieto veci cez Notino a myslím, že som urobila dobre, že som práve z tade objednala, prišlo mi to za pár dní a všetko za takú cenu za akú to bolo na eshope a kvalita tiež super ako má byť :)

dejana

Vďaka za odpoveď, ibaže píšete mi, že cez internet a pozerala som, že už je veľmi veľa eshopov, ktoré parfumy predávajú, tak ako viem z kade je vhodné objednať, keď sa na to pozrieme aj z hľadiska spoľahlivosti?

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.

duska223

dobry parfum kvapitny parfum viem nejako rozoznat aj podla ceny? kamoska mi raz spominala ze jej sa vyplatilo ze cim drahsi tym lepsi ale trosku som z toho skepticka ci je to dobry napad tak vyberat

Marila

Dejana aký veľký parfum chceš je len na tebe, ale moja skúsenosť je taká, že pri objednávaní cez internet máš viacero možností výberu, aj čo sa týka parfumov a aj čo sa týka konkrétne ich veľkostí a hlavne za lepšie prijateľnejšie ceny ako niekde na predajniach ;)

linduss84

Dejana neviem ako kto, ale ja osobne nakupujem cez internet a tam mam moznost vybrat si aj velkost parfumu aj mnoho inych veci, preto ja som sa rozhodla nakupovat takymto stylom, aj ma to stoji menej penazi a mam viac casuj na ine veci, ktore osobne povazujem za dolezitejsie :)

Emma37

Na vianoce som od maminy dostala tento:-odkaz odstránený-. Nedávno mi došiel a tak už je na ceste ku mne 2. krát. Odporúčam určite. Jemná vôňa a dlho vydrží je trochu drahší ale pár EUR dáte dola vďaka kuponyzdarma.sk.
Tento parfém by som nevymenila za žiadny iný:)

dejana

To prečo tak robíš? To si aké veľké parfumy teda kupuješ? A ako kde? To v parfumériách majú akože aj väčšie a menšie fľaštičky, tie voňavky? To som nevedela, ja som si parfum nekupovala sama už ani nepamätám naposledy asi pred štyrmi rokmi, ak nie aj viac dozadu

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.