Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

rosebud

Jozke tak to super, že sa ti vedel trafiť do vkusu a že sa ti aj páči tak moc, to potom aj on musel mať radosti, že to trafil do čierneho a tešila si sa z darčeka :)

Jozke

Skus Calvin Klein - Truth . Velmi prijemna vona. Dostala som ju od manzela na na rodeniny a inu uz nechcem :) dokonca dostavam pochvaly od okolia co ma tesi:)
Ak si daco vyberies tak sa ti mozno bude hodit tato zlavicka
-odkaz odstránený-

jarica21

Nemusíš sa obávať či vydrží celý deň, ak je ten parfum originálny tak vydrží bez najmenších pochýb. Ja som takéto problémy doposiaľ nemala a to teda už z internetu som si objednala viacero parfumov :)

Svetla777

ingara pisala ak si si nevsimla, ze je rada, ze jej vydrzi cely den a presne to je znak dobreho a kvalitneho parfumu, ze vydrzi a nemusis si ho davat kazdu chvilu na seba ;)

ingara

Dakujem za odpoved...Idem pozriet teda ceny ako sa pohybuje...A celkovo ake tam maju...Vydrzi ti cely den ked si ho na seba rano das?...Este raz dakujem..

Marila

Cez Notino som ju objednávala, neviem či som to písala, ale tak napísala som ti to ešte raz, tak tak :) Je pekná, aj čo sa týka samotnej vône, taktiež fľaštička vyzerá dobre a ja som taktiež unesená z toho, že vydrží celý deň :)

ingara

Z kade si si tento parfum objednala, co si sem fotku dala?...Citala som a pochopila som, ze zrejme z internetu, ale nejako som sa nedostala k tomu, ze z kade... :)

rosebud

Marila ona má aj obal pekný, fľaštičku, čiže to nie je len o peknom parfume, ale tiež aj o peknom vizuále :)

Marila

Hel je skvelá, ja som ju objednávala cez internet, z eshopu, ktorý písala aj lulina a je to srdcovka. Nikdy sa mi ani len nesnívalo, že sa niekedy do nejakej vône tak zamilujem :D

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.