Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

kixx

vybral ti vonavku sam? fuuu to kde si takeho chlapa nasla ktory sa vie trafit do vkusu?
pri tom mojom mam istotu, len ked si sama vyberiem :)

fialka358

ahoj, ja som dostala vonu od priatela, versace :) je sice drahsia ale je skvela posielam link -odkaz odstránený- je to versace bright crystal a je fakt neskutocna asi najlepsie vonavka aku som kedy mala, co uz ked ma priatel dobre vyvinuty cuch :) a este ak ti mozem poradit tak vyuzi kupon urcite ta to vyjde lacnejsie -odkaz odstránený-

lantalia

Chanel Gabrielle tuto som si teraz objednala, uz dlho som nad nou vahala, ale uz som dovahala, proste niektore vone musim mat doma a tato mi teraz na leto sadla ako vysita, je taka svieza, kvetinova a to ja teda mozem :)

Marila

Kmina toľko krásnych letných vôní je, že fakt si stačí len vybrať, ja mám rada tiež veľmi leto a najmä tie rôznorodé ľahké vône, ktoré osviežia a vydržia celý deň

linduss84

Bianca je v akcii hej? Kolko stoji teraz v akcii? Mozes mi napisat? Mozno vecer sa k tomu dostanem na dlhsie tak si to pozriem, ale ak mas cas mohla by si mi napisat :)

bianca.pp

moj top tohoto leta je Calvin Klein Obsessed, je to top topov, dokonalost v podobe parfemu. Zrovna je na Notino v akcii :)

lantalia

Ja som si naobjednavala teraz letnu vonu a kopu dalsich veci k tomu, poviem ti, ze fakt si musime vyberat podla toho nasho nosteka, co sa mu paci :)