Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

kixx

tu si kamoska kupuje a na nej krasne vonia :) ta sa na nej stala priam zavisla, ale tak je to super, ked si takto najdeme to svoje, co sa nam paci, co nam vonia, z coho mame radost, len fakt je tak, ze tie parfumy aj na cloveku inak vonaju, ze zalezi kto ho pouziva

kixx

to asi radsej si ja na Notino najdem, co chcem, co sa mi paci pozdava a objednam si to, lebo ja nemam moc trpezlivosti na to aby som niekoho navigovala k tomu co mam rada, aby na to prisiel akoze sam alebo co, takto to je bez starosti bez stresov :P

duska223

nic si z toho nerob, chlapom mnohokrat treba ukazat, doviest ich k tomu, co chceme, aby o pochopili a aby vedeli aj do buducna ;)

Klasova

hahaha..prepac rozosmialo ma to..ja usmernujem uz roky a nic z toho..aj sebe aj drahemu vyberam parfumy ja..len v predajniach mi take veci sa snazia nanutit, ze kolkokrat az mesiac sa odhodlavam aby som vobec tam sla..fakt..neviem ci si neuvedomuju, ze tym nic nedocielia, len ludi znechutia..alebo co..

kixx

jasne, aj snaha sa ceni, ale ja mam radsej istotu, aj ked niekedy by som take nejake mile prekvapenie privitala, ale radsej nech ten darcek stoji za to, aj ked o nom viem akoby to mal byt daky nezmysel :P

kmina

Takže dva tipy na parfum som dostala, tak skúsim pozrieť, dúfam, že obe sú krásne a svieže vône lebo presne tak si letnú vôňu predstavujem, aby bola príjemná, osviežujúca :)

vretienka

KIXX TAK TO JE ISTOTA, KED SI SAMA VYBERIES A DOKONCA AJ OBJEDNAS ASPON VIES, ZE NEMA KDE NASTAT PROBLEM A NEMAS BYT PRECO SKLAMANA, ALE AJ TAK KED SA CHLAP NETRAFI DO VKUSU TAK PODLA MNA NEVADI, MAL ASPON SNAHU :)