Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

mat_ka

Silacka sestre som objednávala, len očakávam, že príde začiatkom budúceho týždňa, tak potom vám môžem napísať o tom ako vonia, ale myslím, že nesklame, táto značka ma zakaždým len príjemne prekvapila. Má jedinečné vône, ktoré dokážu tak podčiarknúť eleganciu, že až!

hirta

ešte nie, ešte som ju neskúšala, ale tiež som začala po nej pokukovať, lebo vyzerá tá vôňa, že by mohla byť pekná, tak ak si ju objednáš tak daj vedieť veľmi som zvedavá, že ako vonia :P

silacka

nový Calvin Klein Woman ste skušali? Teraz pri kupe toho parfemu davaku aj kozmeticku taštičku. Teda aspon na Notino to tak maju

hirta

z dobrého parfumu ťa hlava nemôže bolieť ani za svet, aspoň mňa teda bolieva len z napodobenín, preto hneď viem rozoznať, či je parfum originál alebo len nejaká napodobenina. aké vône používaš? alebo teda skôr aké si používala, keď ťa z nich hlava bolievala?

olgicaolga

Nebolieva vas s parfumov hlava? Lebo ja mam takyto problem a som z toho nestastna, preto ani nejako tieto veci neriesim, ale ked citim, ked niekto prejde okolo a pekne vonia, tak ma to hned zaujme tak aj ja by som chcela tak niekoho zaujat :)

vretienka

LANTALIA ALE TO JE TVOJ POHLAD TY TO TAK VNIMAS ONA TO TAK NEMUSI BRAT SAK KAZDA SME INA KAZDA SME ZATAZENA NA INE VECI :)
ALE CUDUJEM SA, ZE SI NEVIE VYBRAT, KED DNES JE NA TRHU TOLKO VONI, ZE AZ!!!

lantalia

To si robis srandicky? Ved prave teraz v lete je podla mna parfum nutnost, ved v lete vedia tak parfumy krasne vyniknut a aj podciarknut nasu zensku krasu, to je podla mna uplne najviac. Preto som si ja teraz na leto kupovala Chanel Gabrielle, o ktorom som aj pisala davnejsie :P

miriarka

kupujete pravidelne si parfumy? ja uz asi pol roka ziadny nepouzivam, neviem, ze ci som taka prieberciva alebo co, ale neviem najst nic, co by sa mi pacilo :/
kvetinky mam rada, aj ovocne vone, len neviem co vybrat, co si kupit, aku :(

kixx

tu si kamoska kupuje a na nej krasne vonia :) ta sa na nej stala priam zavisla, ale tak je to super, ked si takto najdeme to svoje, co sa nam paci, co nam vonia, z coho mame radost, len fakt je tak, ze tie parfumy aj na cloveku inak vonaju, ze zalezi kto ho pouziva