Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

mat_ka

Krtko dala, ale v zápätí som ju objednala aj sebe, čo sa budem, keď sa mi páči :)
Zuzanapeliskova nechcem spochybňovať to, čo tvrdíš, ale za tú cenu a imitácia, tá vôňa ani zďaleka nemôže byť taká ako originálny parfum!!! :)

About

ak chceš dobrý parfem, vyberaj si ho podla toho, že si to striekneš na ruku a tak ho vyskušaš. Na papieriku to bdue voniat inak, na niekom inom zase inak. Tazko poradit.

zuzanapeliskova

Ahojte, myslím, že výber parfumu je vec veľmi individuálna. Ja skôr riešim cenu, bohužiaľ nemôžem si dovoliť 100 eurový parfém a tak si kupujem imitácie. Som v nich vcelku profík, vyskúšala som všelijaké a poslednú dobu si kupujem značku ARISTEU NUMEROS 138,, čo je imitácia Coco Chanell Mademoiselle ta je úplne na nerozoznanie a za 11 euro, no tak nekupto !!!

Hematka

Dobrý večer, za mňa sú najlepšie parfémy z firmy LR. Obsahujú o viac ako polovicu esenciálnych olejov viac, ako napr. vo FANN parfumériách a sú taktiež aj cenovo dostupnejšie. Keďže ich používam už takmer 5 rokov, viem, že vôňa trvá od aplikácie až kým sa opäť neosprchujem... Takže za mňa je LR č. 1!!!

martuschka

pehatahanka: o tejto voni som uz neraz pocula, aj od kamosky, ale este som nemala cest ju ovonat, je krasna? mozes mi napisat ake zlozenie ma? ze ake zlozky obsahuje aby som si vedela predstavit ako vonia?

coja

krtko ty si takyto sebec? :D akoze nemyslim to v zlom, ani to tak neber, len trosku rypem :) ale viem ako to je ked nieco sa aj mne paci tak najradsej by som sa o to s nikym nepodelila :D

krtko7

hm. Keď bol pre sestru, celkom sa ti aj čudujem, že si jej ho napokon aj dala, či nedala?
Lebo ja som sa do neho zaľúbila tá vôňa je tak ľahká, príjemná, že tú už z mojej poličky nepustím :)

mat_ka

Sámoška, došla :) Len som sa nedostala sem aby som ti napísala, až teraz, dúfam, že sa preto nebudeš hnevať. Síce bol pre sestru, ale na drzo som ho hneď odbalila a musela som ovoňať, lebo keby som to neurobila asi by som pukla od zvedavosti a je pravda, že je brutálny!