Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

kikamika

crocinka: myslis, ze je dobry napad kupit parfum ako darcek? Alebo s tym by som nemala spekulovat? Neviem si pomoct nejako s darcekmi, nejako tento rok moja fantazia zlyhava, preto zvazujem, ze by som poobjednavala parfumy, len mam trosku z toho strach, ci je to dobry napad :/

krtko7

hm. Crocinka o tomto myslíš, že by dosť chlapi vedeli povedať, popísať, teda ten môj bez debaty. Ten má veľmi rád parfumy, najmä na mne keď cíti. Že keď cíti vôňu, tak mu predstavivosť pracuje na plné obrátky :P :D

hamula

Miriarka každá sme iná, na iné veci si potrpíme, keď jej to tak vyhovuje, tak nech tak nekupuje, nech používa napodobeniny. Každý proste podľa svojho. No ja som sa naučila už za tie roky, čo som na tomto svete, že parfum a najmä kvalita parfumu mnoho vypovedá o človeku :)

miriarka

zvlastne, ze niekto napise, ze nemoze si dovolit, ze nema peniaze na drahsi parfum, pritom osobne radsej si nejake tie peniazky odlozim a nasetrim si na kvalitny a originalny parfum akoby som si kazdu chvilku mala kupovat nejaku napodobeninu!

hamula

Tie vzorky tam stoja fakt máličko, veľakrát si nakúpim najskôr vzorky a potom si vyberiem parfum aký chcem, ktorý sa mi najviac páči. Toľko vzoriek, čo ja dokážem naobjednávať, to by ste neverili, môj drahý ten už len hlavou krúti, keď vidí, že nejaký balíček prišiel, ale tak ja parfumy zbožňujem a neviem si pomôcť no :)

krtko7

hm. Áno? Takže si užívate obe rovnaké vôňu?
Je to super, nie? Ako som písala, ja som taká vytešená z vône, že neviem či ešte niekedy ju zmením vôbec.

Lavera

no najlepšie spravíš, ak pojdeš niekam do parfumerie a skusiš si ho na ruku, na pulzujuce miesto. Inak to nezistiš, ALebo si skus objednat odstrik. Notino poskytuje takeho mini vzorky vo velkosti 1-10ml. za symbolicke ceny

martuschka

All_in: preto je dobre podla mna pozerat zlozenie parfumu a taktiez ak sa da tak kupit si vzorku a vyskusat si ju na sebe, ja uz aj podla zlozenia priblizne viem, ze ci sa mi bude parfum pacit, lebo uz mam take vycekovane niektore zlozky parfumov, co mi vonaju, co mi sedia :) napriklad na Notino je super to, ze si vies objednat aj vzorky, tym padom skusit si na sebe ako bude parfum vonat :)